Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Karneval c. anime! Valaki...

A Karneval c. anime! Valaki tud a Karneval c. animében szereplő Gareki nevű szereplőhöz hasonló karakter, aki rideg, fekete haja van, és helyes? :D Illetve Garekinek ki a szinkronhangja mert nagyon ismerős hangja van :3

Figyelt kérdés

2018. nov. 21. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából Gareki tankönyvi példa a férfi "Tsundere" típusra, szóval gyakorlatilag az összes ilyen típusba tartozó karakter hasonlít rá.


Amúgy ugyanaz a szinkronhangja mint Araragi-nak a Monogatari-ból.

2018. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha mondjuk nem látta a Monogatarit, sokat mond neki az, hogy Araragi hangja :D

Kamiya Hiroshi, egyik legnépszerűbb és legismertebb seiyuu:

[link]

2018. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom , hogy kb. az összes tsundere , de kifejezetten a feket hajú fiú tsunderékre gondolok :D És nem láttam még az említett animét , köszönöm :)
2018. nov. 21. 17:42
 4/8 A kérdező kommentje:
JAVÍTÁS: Igen tudom, hogy kb. az összes tsundere ILYEN ....
2018. nov. 21. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Zack Foster (Angels of Death) az egyetlen fekete hajú tsundere, aki most eszembe jut. Miatta kezdtem el az animét :D
2018. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen én is ismerem azt az animét :D
2018. nov. 23. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Barakamon, esetleg? Ez egy slice of life anime, elég mogorva és sötét hajú benne a főszereplő.
2018. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még nem láttam ugyan talákoztam már a nevével, de valahogy sosem volt időm elkezdeni, így kicsit feledésbe merült 😅
2018. nov. 24. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!