Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Voldemort és Grindelwald VS...

Voldemort és Grindelwald VS Dumbledore és Dobby nyerne egy párbajban?

Figyelt kérdés
Mindenki egyenlő erős pálcát használna.

2018. nov. 24. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dumbledore.
2018. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De úgy értem csapatban.
2018. nov. 24. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dumbledore és Dobby.
2018. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
dumbledore nagyon passzív és pipogya,doby pedig mélységesen kishitű,pedig ugyanolyan erős és hatalmas mint egy varázsló,ezért voldemort és grindelvald nyerne.
2018. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a manó kapna pálcát, az brutális lenne!. A pálca erősíti a mágia használatát és a manóknak anélkül is nagy a varázs erejüket. Ha megtanulja használni, érdekes lenne!
2018. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Dobby kiütne mindenkit. Na jó, viccet félretéve, Dumbledore és Dobby. Dumbledore erősebb Voldemortnál és Grindelwaldnál külön-külön, ha egyesítenék ellene az erejüket, legyűrhetnék, de ha Dobby ott lenne segítségnek, akkor szerintem elbírna velük. A házimanók jók varázslásban, és másféle mágiát használnak.
2018. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Voldemort kispályás volt Grindelwaldhoz képest. Albus legyőzte Grindelwaldot úgy hogy Grindelwaldnál volt a bodzapálca. Szóval Vordemortot is simán le tudta volna győzni. (Ezért is bizta rá Tom a piszkos munkát Dracora.)


Dobby nem tudom hogy jön ide, de biztosan gyengébb a fenti három varázslónál.


Szóval Albus Dumbledore nyerne egyértelműen, főleg ha nála a Bodzapálca, de anélkül is menne...

2018. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem láttam az új filmet, de a könyvekből kiindulva, és mégiscsak az az egész alapja, azért nem mondanám, hogy Voldemort kispályás lett volna Grindelwaldhoz képest. Nagyjából egy kaliberűek lehettek képességek terén, Voldit veszélyesebbnek írják le, csak egészen más motivációik voltak, no meg más személyiségük is. Dobby-nak alapvetően más a mágiája, és ezzel borsot törhetne az orruk alá. Pl. tud ott hoppanálni, dehoppanálni, ahol ők nem, és tud rendes, komoly varázslatokat végezni pálca nélkül is, többek közt lefegyverezni is. Ha ezt megteszi velük úgy, hogy ott van Dumbledore is, akkor utóbbi felmos velük.
2018. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem

1: Dumbledore kb egynlő erős Grindelwalddal, s valóban túl passzív.

2:Grindelwald nem birtokolta igazán a Bodzapálcát, hisz ellopta Gregorovicstól, ha teljesen az övé lett volna akkor legyőzi Dumbledoret hisz hasonló erőknél a pálca győzött volna.

2018. nov. 28. 19:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Dombledure és Dobby
2021. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!