Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film cime? 2015be...

Mi lehet a film cime? 2015be kb. arròl szòlt hogy egy néger család meghívta a rokonaikat (akik közt nem volt felhőtlen a visszony) hogy karácsonyozzanak együtt közbe kiderül hogy a család női tagja a feleség aki rendezte a karácsonyi bulit rákos

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni láttam egy filmet 2015be kb. arròl szòlt hogy egy néger család meghívta a rokonaikat (akik közt nem volt felhőtlen a visszony) hogy karácsonyozzanak együtt a gyönyörű otthonukba közbe kiderül hogy a család női tagja a feleség aki rendezte a karácsonyi bulit rákos a férje baseball játékos a nő a végén meghal. de a család újra szeretetben együtt lesz mert kibékül mindenki mindenkivel! Romantikus meghatò film volt és csak négerek játszanak benne tipp mi lehetet? Kerestem mindehogy már de nem találtam.
2018. nov. 24. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
tipp:Buli holtunkiglan
2018. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!