Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik szuperképességgel _nem_ rendelkezik Wonder Woman, akit a Huawei P széria márkanagykövete, Gal Gadot elevenít meg a filmvásznon?

Figyelt kérdés

Gyorsított gyógyulás.

Emberfeletti reflexek.

Röntgenlátás.

Emberfeletti erő.



2018. nov. 29. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Röntgen látása biztosan nincs. A gyorsított gyógyulás meg kétesélyes. De szerintem azzal nem rendelkezik, "csak" ellenállóbb/kevésbé sérülékeny a teste, mint az embereké.
2018. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érzed szánalmasnak, hogy a telefon kéne, de szabtál utánanézni magadtól a magoldásnak?
2018. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint valami "Legyen ön is milliomos"-kérdés.


A 2. meg a 4. tuti van neki.


Röntgenlátása meg tuti nincs.


A gyors gyógyulásra nem emlékszem a filmben, de szerintem eleve nem is sérült meg, mert félisten. Mindenesetre még mindig inkább az van neki mint röntgenlátása (az tudtommal csak Supermannek van). Szóval a 3. a jó válasz. De szerintem lejárt már az idő mire ezt a kérdést kiírtad. Hány Ft-ot ért? :D

2018. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:) Egy nyereményjátékhoz kellett, és mindenre tudtam a választ, csak erre az egyre nem, és abszolút hidegen hagy ez a téma, azért is tettem fel a kérdést itt.
2018. nov. 29. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen nyereményjáték? :D
2018. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!