Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy a Marvel-fi...

Miért van az, hogy a Marvel-filmekben több szereplőnek is ugyanaz a magyar hangja?

Figyelt kérdés
Most tűnt fel, hogy egymás után láttam a vasember 2-t meg a Thort, hogy konkrétan Scarlett Johanssonnak (Fekete Özvegy/Natasha) és Darcy Lewisnak (Kat Dennings) konkrétan ugyanaz a színésznő, Csondor Kata a magyar hangja. Ez teljesen oké is volna, a gond csak az hogy egy és ugyanazon filmszéria két szereplőjéről van szó, akik potenciálisan összekerülhetnek egy filmbe (bár amennyire tudom eddig "elkerülték egymást, tehát Natasha nem szerepelt Thor filmben, Darcy pedig Thor-filmen kívül semmi másban. De ha mégis lenne közös, akkor melyiküknek "vennék el" a szinkronját? Nem volt másik színésznő akit eligazolhattak volna a kettő közül valamelyiknek? Persze mind a kettejükhöz passzol, de ez rizikós döntés olyan karaktereknél akik összekerülhetnek a későbbiekben. És arról nem is beszélek, hogy eléggé hasonlítanak is egymásra, Johanssont-t a Vasemberben láttam először ha jól rémlik, Denningsnek meg nagyon más filmjét nem is tudok, szóval mikor először láttam a Thorban pár percig azt hittem konkrétan hogy ők ugyanazon ember...

2018. dec. 4. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nem ugyanaz a stúdió szinkronizálta őket.

Ha véletlenül találkoznának sem lenne nagyobb probléma,

teljesen másképp beszél mind2 karakter esetében a színésznő.

De ha valakitől elvennék ezt a hangot az Darcy lenne, Nat kicsit fontosabb karakter.

2018. dec. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan az az ember szinkronizálja mindkettőt, de más hangon.
2018. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezért sem kell szinkronosan filmet nézni :P
2018. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja 😂 amugy lényegtelen.Akkor lenne nagy baj ha pl a bosszúállókban a fekete özvegy találkozik darcyval ugyan azon a magyar szinkronon 😂😂😂😂 (szinte lehetetlen) na akkor érdekes lenne,de így hogy külön külön filmben ugyan az a szinkron az lényegtelen.
2018. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!