Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti a Marvel Kapitányt vagy a...

Ti a Marvel Kapitányt vagy a Bosszúállók 4-et várjátok jobban?

Figyelt kérdés

Titeket melyik következő Marvel-film tart jobban lázban és miért pont az?


Kövezzetek meg de én a Marvel kapitányt jobban várom.



2018. dec. 7. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

A Marvel Kapitány egy Supergirl koppintás.


Én egy LADY LUGER filmet várnék, de tudom, hogy soha nem lesz. :(

2018. dec. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
1# Ez valami vicc akar lenni?
2018. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, miért?
2018. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már miért lenne koppintás?
2018. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

A Bosszúállók 4-et. Alig várom, hogy láthassam akcióban Ronint.

Hogy lenne koppintás, te lángelme? Gondolom, csak annyit tudsz mindkét karakterről, hogy nő, szőke, és szupererőkkel bír. Én mindkét karakterről elég sok képregényt olvastam, és megsúgom: kicsit sem hasonlítanak egymásra.

2018. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bosszúálók 4 sokkal érdekesebb lesz mint Marvel Kapitány.Miért? Azért mert vannak ugye a bosszúálók,és egypárnak külön filmjük is van pl: Vasbernek 3 részes.Thornak is 3 Amerika kapitánynak is 3,a Hangyának 2,Fekete párduc 1,Dr strange 1,Pókembernek lassan 2,Hihetetlen Hulk 1.Na ezek a filmek mind jók.De az igazi kasszasiker az az hogy ezeket a karaktereket egybe teszik és arról szól a film.Ezek a bosszúálók.És hidd el,ha megnézed majd a Marvel kapitányt akkor lehet hogy tetszeni fog neked a film,de jobban fogod azt várni hogy a bosszúálókkal legyen egy filmben majd,az sokkalta érdekesebb lesz.
2018. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a Captain Marvel-t, mert történeti időrendben az a következő film. Aztán jöhet az Avengers: Endgame. Bár ez szerintem mindenkinek logikus.
2018. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Avengers 4, egyértelműen. Brie Larson nekem olyan, mint egy döglött hal, és a története sem hangzik annyira érdekesnek. (Az eredeti képregényeket nem ismerem, csak a filmekbe gárgyultam bele.)
2018. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt!!!

Imádom a Marvel filmeket!✌😁

2018. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én az Avengerst várom jobban, mert már muszáj tudnom, mi fog történni :D

A Captain Marvel engem annyira nem tudott felcsigázni, de ettől függetlenül azt is meg szeretném nézni.

2018. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!