Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmes oldalakon, pl kritikus...

Filmes oldalakon, pl kritikus tömegen azt látom hogy főleg csak 20-70 éves filmeket pontoznak szólnak hozzá, ők őrültek?

Figyelt kérdés
meg így a remény rabjai úgy a sleepers meg a cseplin meg a halálsoron,normális ember nem néz olyat amitől car kedve lesz,meg amúgy is,2018 van,és 1900-as filmet próbálnak nézni haverokkal?aztán csodálkoznak hogy még nőjük sincs?
2018. dec. 11. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Pedig a régi filmek sokszor jobbak a mostaniaknál. Nem értem mi bajod van. Szerintem neked nincs ki a négy kereked
2018. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó,de biztos 70 éves vagy,te nézheted
2018. dec. 11. 23:40
 3/10 anonim válasza:
84%

Te aztán értesz a filmekhez, igazi minőségi fogyasztó lehetsz!

Tippelek, kedvenc filmed a Sharknado 5, a kedvenc sorozatod meg a Szulejmán?

2018. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Te aztán értesz a filmekhez, igazi minőségi fogyasztó lehetsz!


Tippelek, kedvenc filmed a Sharknado 5, a kedvenc sorozatod meg a Szulejmán?


jó,te csak nézd a művészfilmeket,attól több leszel,igazi okos ember :D művelt intelligens

2018. dec. 11. 23:46
 5/10 A kérdező kommentje:

Te aztán értesz a filmekhez, igazi minőségi fogyasztó lehetsz!


Tippelek, kedvenc filmed a Sharknado 5, a kedvenc sorozatod meg a Szulejmán?



semmit nem értettél meg abból amit írtam

2018. dec. 11. 23:46
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Fejtsd ki légyszives hogy az hogy nincs nője hogyan köthető ahhoz hogy milyen filmeket néz vki? Nem normálisságon alapul az se hogy milyen hatással lesz rá az a film vagy mitől lesz szar kedve, az emberek nem csak vígjátékot akarnak nézni folyamatosan.
2018. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
persze,nem egy film dönt egy ember kedvéről,de nézz már meg egy ragyogást,radírfejet,dzsoni háborúba megyeket,minek nézi meg valaki?mit érez közbe?elvileg a filmek a szórakoztatás céljából vannak,vagyis,azért kéne nézni őket
2018. dec. 11. 23:55
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

De, pontosan értették, ahogyan én is! Te azon vagy kiakadva, hogy vannak, akiket még érdekelnek a régi filmek is, nem csak az újak! Ha rajtad múlna, kérdező, Te hagynád a régi filmeket veszendőbe menni, semmivé lenni, mert csak a jelennek és a jövőnek élsz, és indokolatlanul felháborodsz rajta, hogy vannak, akik szeretnek nosztalgiázni! Én a '90-es években voltam gyerek, apámmal akkoriban műfajtól függetlenül rengeteg jó filmet néztünk, amik a '70-es évektől az akkor aktuális időszakig készültek, ezekre pedig én is szívesen nosztalgiázom manapság is! Gondolom, Te 2000 után születhettél, sosem néztél annál régebbi filmeket, és elképzelhetetlennek tartod, hogy nem csak manapság, de régen is voltak jó filmek, és itt pattogsz, hogy egyeseket miért foglalkoztatnak a régi filmek! Lehet, hogy Neked car kedved lesz tőlük, de nekik nem, ne magadhoz hasonlítsd őket! Javaslom, hogy előbb nézz meg Te is legalább 1-1 klasszikust az elmúlt néhány évtizedből, mielőtt folytatnád itt a forrongást, hogy egyesek miért csinálnak ezt meg azt, és utána tituláld őket őrülteknek!

31/F

2018. dec. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

“elvileg a filmek a szórakoztatás céljából vannak,vagyis,azért kéne nézni őket”


Na kérdező, itt hibázol egy nagyon nagyot.


Mindenesetre amilyen minőségben megnyilvánulsz, a helyedben nem beszélnék arról, ki normális és ki nem.

2018. dec. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosan, nem csak vígjátékokban kell látni a világot, mert a szórakozás nem feltétlenül csak nevetésből állhat, hanem például izgalomból is, éppen erre jók a krimik, thrillerek, vagy éppen akciófilmek, de ugyanígy megvan minden műfajnak a saját szórakoztatási szemszöge, így az ember kedvére válogathat, hogy mit akar nézni!
2018. dec. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!