Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki látta itt a "Remélem...

Valaki látta itt a "Remélem legközelebb sikerül meghalnod" c. filmet?

Figyelt kérdés

Most szeptemberben adták ki.

Az ismertető azt írja, hogy a főszereplő lány a mangák világába menekül. Ez mekkora szerepet kap a filmben? Szó esik benne különböző mangákról?

És egyébként milyen a film?



2018. dec. 13. 17:07
 1/3 anonim válasza:

Annyira nagy szerepe nincs, a főszereplő csajt meg a legjobb barátnőjét érdekli, igazából kb arra van használva, hogy a főszereplő csaj elvontságát mutassák valamivel..


Egyébként a tinikori lelki bajokról szól, a lényeg annyi, hogy a főszereplő csaj odavan az egyik tanáráért, akivel aztán a neten kezd el flörtölgetni, csak aztán később kiderül, hogy az egyik osztálytársa adja ki magát a neten a tanárának.. Aztán ebből lesznek bonyodalmak.. És erről elég sokat lehetne írni / beszélni amúgy, szerintem ennek az egésznek egy amolyan vitaindító / figyelemfelhívó szerepe lenne, csak szerintem pont azok nem fogják soha megnézni, akiknek meg kéne..


Mondanám, hogy ha érdekel, nézd meg, de moziban már nem megy, a neten meg mission impossible megtalálni..

2018. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azóta megnéztem. Nem volt olyan rossz, mint amire számítottam.


Mondjuk volt benne egy-két dolog, ami teljesen logikátlan volt, pl. amikor a főszereplő lány anyja felküldte a lányt a szobájába azzal a sráccal együtt, akiről épp akkor tudta meg, hogy aznap kis híján megerőszakolta a lányát. Ezen azóta sem tudtam túltenni magam.

Értem én, hogy az író biztosítani akart a két fiatal számára egy olyan szituációt, amikor négyszemközt lehetnek, de ez a húzás akkor is hihetetlenül értelmetlen és amatőr volt.


Az meg, hogy a lány ezután beleszeretett abba a tesztoszteron-túltengéses, ostoba izomagyba, végképp kiverte nálam a biztosítékot.


A főszereplő srác is folyamatosan értelmetlen dolgokat csinált. Minek hazudta azt a lánynak, hogy van baráznője, közvetlenül mielőtt elkezdett flörtölni a lánnyal? Ezzel értehtő okokból végképp elvágta magát nála, pedig előtte talán lett volna esélye.


A párbeszédek is elég primitívek voltak, sok felesleges "szlenggel"/káromkodással, ami csak még valósághűtlenebbé tette az egészet, pedig nyilván pont az ellentéte volt a cél. Sok potenciál lett volna a film témájában, a kivitelezés viszont nem sikerült túl jól.


A film üzenete sem volt túl komoly/egyedi. Figyeljünk oda a gyerekünkre + veszélyes meztelen képet küldeni magunkról bárkinek is. Nyilvánvaló és elcsépelt szöveg, lerágott csont.

2018. dec. 26. 22:32
 3/3 anonim válasza:
Linket esetleg tudsz adni, ahol meg lehet nézni?
2019. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!