Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyek azok az animék, amiknek...

Melyek azok az animék, amiknek nèzèse ugyanakkora izgalmat okoz, mint pèldául egy “Attack on Titan“-nál?

Figyelt kérdés

Az nem szükséges , hogy a story hasonlítson az Attack on Titanhoz :) csupán ugyanazt a feszült ès kíváncsi èrzèst szeretnèm megtalálni,egy másik animèben is.:)

Köszönök szèpen minden választ!<3



2018. dec. 14. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Iron Fortress


Szinte ugyanaz a kettő :D

2018. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Az Attack on Titan nem okoz semmiféle izgalmat. Ilyen szempontból az Akame ga Kill például szóba jöhet. Ugyanolyan hatásvadász és bugyuta.
2018. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
#2: Egy 13 év alatt ember számára lehet egy mestermű, hisz gyerekeknek készült. Ők még élvezik azokat a dolgokat, amiknek dióhéjban az az üzenete, hogy "az sem számít ha te vagy a legnyomorultabb ember a világon, hiszen mindent le lehet győzni a kitartás és a barátság erejével, a lényeg hogy küzdj az álmaidért". Ez a szöveg egy gyerek számára inspiráló lehet (az emberek csak 13-14 évesen kezdenek el rájönni, hogy ez csupán egy naiv maszlag, és a világ egyáltalán nem így működik). Éppen ezért, egy gyerek számára, akinek még nincs elég tapasztalata abban, hogy egyből kiszúrja a klisés cselekményt, a hatásvadász jeleneteket és a sablon karaktereket, az Attack on Titan tényleg szórakoztató lehet.
2018. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem tudok veletek sajnos egyetèrteni :) a világ egyik legsikeresebb animèjèrõl beszéltek. Valószínüleg nem csak a 13évesek húzták fel ezt az arányt.

És termèszetes,hogy a világ nem ilyen! :D az ember nem azèrt nèzi,hogy a realitással találkozzon.



De ettõl függetlenül köszönök minden választ,a 2 ajánlás után pedig utánanèzek ,szèp estèt! :)

2018. dec. 14. 23:46
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

"Nem tudok veletek sajnos egyetèrteni :) a világ egyik legsikeresebb animèjèrõl beszéltek"


A sikeres nem feltétlen jelenti azt, hogy jó is. Szakmai szemmel nézve az AoT egy elképesztően átlagos, klisés battleshounen. A rajongói által túlértékelt.


Itt van pár anime, amit személy szerint én mesterműnek tartok (és van közöttük olyan is, amit a szakma és a kritikusok is):


Steins;Gate

Psycho-Pass

Code Geass

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Youjo Senki

2018. dec. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5:

Az elsõ és az utolsó animét kivéve,ismerem a többit,és sokat gondolkoztam már rajtuk,hogy vègül belekezdjek-e. Köszönöm szèpen az ajánlást,mindenkèpp elkezdem az egyiket. <3

2018. dec. 15. 00:49
 7/15 anonim ***** válasza:

Pont az elsőt nem ismered? :O Ami kb. minden létező toplistán a top3-ban van?


Amúgy azt kezdd el, bár ki tudja, kell hozzá egy bizonyos fokú érettség, hogy megértse és élvezni tudja az ember. Nem tudom mennyi idős vagy.

2018. dec. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Én érett ízlésű embernek tartom magam, de szerintem a Shingeki no Kyojin eleje kifejezetten izgalmas volt. Persze, folyamatosan romlott itt is a színvonal, mint sok másik animénél. A főszereplőket pedig ki nem állhatom, de az elejére akkor is kár lenne azt mondani, hogy nem volt jó.


Én a "Boku dake ga Inai Machi"-t ajánlom. Teljesen más műfaj, de én tökre izgultam, hogy mi lesz a következő héten, amikor kijött.

2018. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az AoT eleje is hatásvadász volt, ráadásul Eren folyamatos agyatlan üvöltözése még képrombolóbbá tette az egészet, miután ő az első számú főszereplő.

Bár az tény, hogy maga az alapötlet érdekes, még úgy is, hogy az "ismeretlen, veszélyes lények támadják az embereket"-cselekmény egyáltalán nem újkeletű dolog.

És Armin is jó karakter. Sokkal kedvelhetőbb és realisztikusabb a habzó szájú főhősnél.

2018. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Erent és Mikasát kivéve szinte mindenki jó karakter benne. Csak kár hogy ezek a főszereplők
2018. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!