Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Melyek azok az animék, amiknek nèzèse ugyanakkora izgalmat okoz, mint pèldául egy “Attack on Titan“-nál?

Az nem szükséges , hogy a story hasonlítson az Attack on Titanhoz :) csupán ugyanazt a feszült ès kíváncsi èrzèst szeretnèm megtalálni,egy másik animèben is.:)

Köszönök szèpen minden választ!<3

Keress kérdéseket hasonló témákban: anime, film, sorozat, Attack on Titan, Japán, érzés, manga, akció, fantasy, dráma

2018. dec. 14. 15:06  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Iron Fortress

Szinte ugyanaz a kettő :D

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 2018. dec. 14. 16:03 Privát üzenet
Az Attack on Titan nem okoz semmiféle izgalmat. Ilyen szempontból az Akame ga Kill például szóba jöhet. Ugyanolyan hatásvadász és bugyuta.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont 2018. dec. 14. 18:06 Privát üzenet
#2: Egy 13 év alatt ember számára lehet egy mestermű, hisz gyerekeknek készült. Ők még élvezik azokat a dolgokat, amiknek dióhéjban az az üzenete, hogy "az sem számít ha te vagy a legnyomorultabb ember a világon, hiszen mindent le lehet győzni a kitartás és a barátság erejével, a lényeg hogy küzdj az álmaidért". Ez a szöveg egy gyerek számára inspiráló lehet (az emberek csak 13-14 évesen kezdenek el rájönni, hogy ez csupán egy naiv maszlag, és a világ egyáltalán nem így működik). Éppen ezért, egy gyerek számára, akinek még nincs elég tapasztalata abban, hogy egyből kiszúrja a klisés cselekményt, a hatásvadász jeleneteket és a sablon karaktereket, az Attack on Titan tényleg szórakoztató lehet.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont 2018. dec. 14. 18:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudok veletek sajnos egyetèrteni :) a világ egyik legsikeresebb animèjèrõl beszéltek. Valószínüleg nem csak a 13évesek húzták fel ezt az arányt.

És termèszetes,hogy a világ nem ilyen! :D az ember nem azèrt nèzi,hogy a realitással találkozzon.

De ettõl függetlenül köszönök minden választ,a 2 ajánlás után pedig utánanèzek ,szèp estèt! :)

# 4/14Időpont 2018. dec. 14. 23:46 Privát üzenet

"Nem tudok veletek sajnos egyetèrteni :) a világ egyik legsikeresebb animèjèrõl beszéltek"

A sikeres nem feltétlen jelenti azt, hogy jó is. Szakmai szemmel nézve az AoT egy elképesztően átlagos, klisés battleshounen. A rajongói által túlértékelt.

Itt van pár anime, amit személy szerint én mesterműnek tartok (és van közöttük olyan is, amit a szakma és a kritikusok is):

Steins;Gate

Psycho-Pass

Code Geass

Fullmetal Alchemist Brotherhood

Youjo Senki

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont 2018. dec. 14. 23:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#5:

Az elsõ és az utolsó animét kivéve,ismerem a többit,és sokat gondolkoztam már rajtuk,hogy vègül belekezdjek-e. Köszönöm szèpen az ajánlást,mindenkèpp elkezdem az egyiket. <3

# 6/14Időpont 2018. dec. 15. 00:49 Privát üzenet

Pont az elsőt nem ismered? :O Ami kb. minden létező toplistán a top3-ban van?

Amúgy azt kezdd el, bár ki tudja, kell hozzá egy bizonyos fokú érettség, hogy megértse és élvezni tudja az ember. Nem tudom mennyi idős vagy.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont 2018. dec. 15. 01:13 Privát üzenet

Én érett ízlésű embernek tartom magam, de szerintem a Shingeki no Kyojin eleje kifejezetten izgalmas volt. Persze, folyamatosan romlott itt is a színvonal, mint sok másik animénél. A főszereplőket pedig ki nem állhatom, de az elejére akkor is kár lenne azt mondani, hogy nem volt jó.

Én a "Boku dake ga Inai Machi"-t ajánlom. Teljesen más műfaj, de én tökre izgultam, hogy mi lesz a következő héten, amikor kijött.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont 2018. dec. 16. 22:06 Privát üzenet

Az AoT eleje is hatásvadász volt, ráadásul Eren folyamatos agyatlan üvöltözése még képrombolóbbá tette az egészet, miután ő az első számú főszereplő.

Bár az tény, hogy maga az alapötlet érdekes, még úgy is, hogy az "ismeretlen, veszélyes lények támadják az embereket"-cselekmény egyáltalán nem újkeletű dolog.

És Armin is jó karakter. Sokkal kedvelhetőbb és realisztikusabb a habzó szájú főhősnél.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont 2018. dec. 16. 22:31 Privát üzenet
Erent és Mikasát kivéve szinte mindenki jó karakter benne. Csak kár hogy ezek a főszereplők

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont 2018. dec. 17. 11:17 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Láttok ebben a kezdésben valami izgalmat, vagy inkább ne is folytassam?
A minecraft alvilágnál (nethernél) is van-e világvége, úgy mint a rendes minecraft világnál? És ha van akkor az nagyobb-e vagy kissebb, vagy ugyanakkora?
A vízipipa kavicsnak ugyanakkora a füstje (párája) mint a dohánynak?
Szerintetek is azért nyert az Eurovíziós dalfesztiválon az osztrák "nő", mert megint meg kellett mutatni a világnak, hogy elfogadóak vagyunk, és hogy egy átoperált szakállas...
Star Wars Battlefront II. Megoldható, hogy olyan HUD-ja legyen az űrhajóknak mint a Battlefront I-ben? A kettőben egyáltalán nincs a belső nézetnél pedig az adna egy kis izgalmat bele
Hogyan csinálja ezt, hogy 3 kocka kimarad, és mégis ugyanakkora marad a terület?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!