Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Spiritpact-hoz hasonló...

A Spiritpact-hoz hasonló shounen ai animéket írnátok?

Figyelt kérdés

Ez kínai anime, de ettől függetlenül nagyon tetszett/tetszik. Nagyon vicces jelenetek, pillanatok voltak benne ami nagy szerepet játszott az anime hangultatában. Ráadásképp szokatlan módon kaptuk meg a fiú-fiú szerelmünket, mert lényegében az egyik srác egy lélek ( mert elüti egy teherautó ) a másik meg egy ördögűző xD és az a srác amelyik egy lélek, egy hatalmas idióta, de pont ez a jó benne :D ÉS NE LEGYEN HARDCORE YAOI, MERT AZ NEM A KEDVENCEM, SZEXIG SE MENJEN EL A KÉT SZEREPLŐ AZ ANIMÉBEN !!!



ezeket láttam:


Yuri on ice

no 6

Love stage



2018. dec. 15. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

dakaretai otoko 1-i ni odosarete imasu - ez egy viszonylag új anime, szóval nem tudom meddig jutnak el, de nincs rajta 18-as karika, szóval nem lehet annyira durva


Gakuen heaven - én utáltam, de nincs benne 18+, a főszereplő köré valami borzalmas fiúhárem alakul ki ja, és az akadémián mindenki meleg, de ki tudja? Lehet, tetszene neked


Hybrid Child - ez nagyon aranyos


Banana Fish - lehet kicsit durva neked (eléggé az, nem shounen ai terén, hanem a sztori maga az)


A Spititpact tényleg nagyon jó

2018. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A banana fishnek eddkg az összes részét láttam :D és valóban durva, hogy a főszereplővel miket tesz egyes vén hülye, de egyébként tetszik/tetszett

Köszönöm válaszodat ! :3

2018. dec. 18. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Papa Dino-nak legalább van annyi esze, hogy ne becsülje alá Ash-t, akinek az IQ-ja 200 fölött van :D
2018. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

*SPOILER*



De most szerintem úgy is meghalt :D

2018. dec. 19. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Az árulás ismeri a nevem. Ez lehet hogy egy kicsit durva maga a sztori, de a szerelmi szál szerintem különleges. Valamint nincs rajta 18+, de még nem néztem teljesen végiz
2019. júl. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!