Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Scofield vagy Lincoln? Melyik...

Scofield vagy Lincoln? Melyik szereplő tetszik nektek jobban a kettő közül?

Figyelt kérdés
a szökésben
2018. dec. 16. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen Michael. Sokkal jobban tudtam azonosulni Scofield higgadtságával, előrelátásával, és intelligenciájával. Nem mellesleg, Wentworth mérföldekkel jobb színész.
2018. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Scofield, mivel sokkal jobban tudom magam a helyébe képzelni, mint Lincoln agresszív, bűnözői múltjába.
2018. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettőnek megvan a sajátossága, de Michael zseniális karakter! Egyértelműen ő, annak ellenére, hogy a Lincolnt is szeretem.
2018. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem Lincoln azért lopta be magát a szívembe, mert annyira sajnáltam, hogy ártatlanul ítélték halálra, ráadásul egy olyan összeesküvésben, amiből én nem láttam kiutat.

De mindkettőt nagyon bírom, főleg a kettejük kapcsolatát, Michael mindent megtesz, hogy megmentse a bátyját, a bátyja meg bármi áron megvédi az öccsét.

2018. dec. 16. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

A kettő együtt.

Nincs egyik a másik nélkül.

Kellenek egymásnak.

Én amúgy inkább vagyok olyan, mint Linc, nem mint Mike.

Vagyis nem vagyok olyan higgadt és agyafúrt, előbb ütök, aztán kérdezek.

De amúgy tényleg, Michael nélkül Lincoln a börtönben hal meg, de fordítva is igaz, Michaelnek nem lett volna gazdag, tökéletes élete, amit a bátyja szánt neki.

2022. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!