Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Hitman 3? (Film)

Lesz Hitman 3? (Film)

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon találtam arról infót, hogy lenne, mint arról sem, hogy ne lenne.

Csak annyi infót találtam, hogy a kritikusoknak nem nagyon tetszett egyik film sem, pedig nekem tetszenek.



2018. dec. 17. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A két Hitman film nem egy univerzumban játszódik, mivel a második egy reboot. Ha lesz újabb film, akkor az egy újabb reboot lesz, nem valamelyik folytatása. Egyelőre nincs tervben film, viszont pletykákat hallottam, hogy Hitman tv sorozatot terveznek, a John Wick filmek készítőivel. Hogy hol tart a projekt, nem tudom, pár hónapja semmi újat nem olvastam erről.
2018. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
IMDB még mindig nem tud róla semmi közelebbit. az is könnyen lehet, hogy semmi nem lesz belőle. pedig én is kíváncsi lennék. lehetne jót kihozni belőle - mondjuk elég könnyű volna rosszul megcsinálni is...
2020. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!