Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » JoJo's Bizarre Adventure part...

JoJo's Bizarre Adventure part 5 nagyon fura a rajzolás, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Előző 4 partot imádtam, viszont most ez kicsit elijesztett ezzel a rajzolással, nektek mi a véleményetek?

#part5
2018. dec. 17. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Várd meg a Blu Rayt!

A korábbi részek TV változata is trehányul volt megcsinálva. A BD megjelenésre rakják rendbe a sorozatot, a TV-s sugárzásra csak rohamtempóban összehánynak valami határeset elfogadhatót.


Nem csak a Jojo-nál van így, hanem általában.


Plusz pozitívum, hogy a BD megjelenésre a Some-Stuff csapat is végez a felirattal, úgyhogy nem kell a kula Crunchyroll ripekre fanyalodni.

2018. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, akkor megvárom a BluRayt
2018. dec. 18. 14:38
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom, nekem eddig ennek az animációja tetszik a legjobban. (Lehet hogy azért mert fav partom 😂) Bár igaz hogy van amikor eléggé trehányan van egy két dolog meganimálva de a Blu-Rayban úgyis kijavítják.
2018. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először fura volt a váltás, de már teljesen megszoktam.
2019. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alig várom a tánc és a white album blu ray változatát.
2019. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!