Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Akame Ga Kill animében...

Az Akame Ga Kill animében meghal Tatsumi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anno amikor elkezdtek megjelenni a részei, elkezdtem nézni az animét. Hétről hétre néztem, és folyton azt tapasztaltam, hogy a főbb karakterek részről részre halnak meg, aztán egy ismerősömtől kaptam egy olyan rémhírt, hogy Tatsumi is meghal még a vége előtt, ami nem is akkora nagy szám, mert hogy nem ő a főszereplő.(Hozzátenném, hogy én erre a kijelentésre elég hülye fejet vágtam, hogy "Ha nem ő lenne a főszereplő, akkor nem az ő szemszögéből látnánk az egészet... :D ") Hát akár elhittem, akár nem, a kedvemet elvette, és nem akartam megkockáztatni, hogy napokig depizek a vége miatt. Mivel minden részre várni kellett egy hetet, nem tudtam benne úgy elmélyülni, szóval végül dobtam úgymond. De valahogy most mégis úgy érzem, hogy egy jó animéről maradok le, ezért gondoltam arra, csak meg kéne nézni, de még mindig bizonytalan vagyok. Annyit tudok, hogy a manga és az anime befejezése eltér, de őszintén szólva nem akartam Tatsumi egész történetét végigolvasni, mert azzal mégiscsak sok poént lőnék le. Illetve hosszú is volt. :D


Szóval a kérdés adott: Tatsumi meghal az animében vagy a mangában? Előre is köszi a választ! :D



2018. dec. 23. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, meghal
2018. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akamén kívül illetve a főnökasszonyásgon kívül mindenki meghal. MINDENKI
2018. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, végül csak nem bírtam ki, és megnéztem a jelenetet... Azért köszi a választ! :D
2018. dec. 24. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!