Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az igaz hogy a trónok harca...

Az igaz hogy a trónok harca 8. évadában jaime lannister meghal?

Figyelt kérdés

2018. dec. 27. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan kéne tudnunk? Még nem jött ki a 8. évad.
2018. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

se könyv nincs még erről,se a 8. évad nem jött még ki.

szóval mit is akarsz?

2018. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom van-e erre utaló jel a kiszivárgott forgatókönyvből,de szerintem nem hal meg.Kivéve talán ha Cersei iránti szerelmétől elvakulva valami hülyeséget csinál,bár erre kevés esély van.Elég jelentős jellemváltozáson esett át,nem hinném hogy ezt romba döntenék halállal,árulással,vagy ilyenek,de szinte biztos hogy nehéz választás elé kerül...áprilistól kiderül
2018. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Én arra tippelnék, hogy igen. Azért elég sok genyóságot művelt ő ahhoz, hogy ne "bűnhődjön". Ezen az sem segít, hogy "megtért" (illetve hogy bűnhődött valamelyest)
2018. dec. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
#4: ez itt nem az erkölcsi ítélőszék. Nem attól döglik meg valaki a trónok harcában, mert "jó" vagy "rossz" a TE szemedben. Hanem attól, mert éppen R.R.Martin milyen büdöset fingott és hányast dobott a kockával. Össze-vissza mindenki megpusztult eddig is.
2018. dec. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
a sorozat már régen nem az öreg Martin szerint folyik,talán a 3-ik évad táján vált külön a könyv és a sorozat.szóval az hbo nyugodtam megkímélheti jaime-t (szerintem kiszolgálják a közönséget,és talán még egy nyálas happy end is belefér)
2018. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A hbo megkímélheti jaime-t? Miért Martin megölte?
2018. dec. 28. 10:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismételten nem.

Nem jelentek meg új könyvek, és a 8. évadról sem lehet szinte semmit tudni.

A válaszoló csak arra akart utalni, hogy G. R. R. Martin olyan karaktereket is megölt, akik a sorozatban élnek.

2018. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha lehet hinni a nem tudom hanyadik kiszivárgott forgatókönyvnek, akkor a végén Jonnal, a Vérebbel és Drogonnal együtt meghalnak a berobbanó futótűzben.
2018. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5: oké. És? Én csak leírtam a véleményem. Szerintem meghal
2018. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!