Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Marvel Kapitány...

Szerintetek Marvel Kapitány könnyen le fogja gyűrni Thanost? Képregény és Marvel fanok hahó.

Figyelt kérdés
Én nem hinném,hogy egy ember megoldás lesz rá, szerintem körülbelül Thor-al egy szinten lesz.

2018. dec. 28. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Hát csak ha Thanos nem csettint időben. :D


Amúgy még mindig nem derült ki hogy MK-nak mi a szuperképessége? Ahogy elnézem az előzeteseket meg promó fotókat egy vadászpilóta csajról van szó, annyit még a Fekete Özvegy is tud pedig azért lássuk be nem ő az Avengerek között a legkomolyabb tényező. Akkor ha a félisten Thor, a Vasember meg a Dr. Strange se tudtak semmit tenni, majd pont egy vadászpilóta csajszi fog? Nekem ez így nem kerek.

2018. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Carol kulcsszereplője lesz a Végjátéknak. Azt nem hinném, hogy jön bemos kettőt Thanosnak és annyi, az logikátlan döntés volna a készítők részéről, de biztos, hogy nem szabad félvállról venni őt ha Nick Fury ha az utolsó erejéből őt hívta.

Még nem tudjuk, hogy miképp fog bejönni a sztoriba és azt sem, hogy hol volt 20 évig. Lehet, hogy inkább az intergalaktikus tudása lesz hasznára a Bosszúállóknak.

2018. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#1: A Youtube-on van róla egy pár videó, hogy ki is ő, illetve mik a képességei.

(Amúgy a saját filmje az eredettörténete lesz, és ameddig a földön volt, addig az Air Force-hoz tartozott.)

A második előzetesben mondják (biztos nem jól idézem): Az életed ott kezdődött, ahol véget ért.

A kree faj felerősítette, megváltoztatták. Ő már lényegében egy közülük.

2018. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Ja akkor ő lényegében Pataky Attila női változata, akit elraboltak az ufók és kimosták az agyát? LOL.


Amúgy ettől még várom a filmet, jónak ígérkezik meg Brie Larsont is szimpatikusnak találom, csak nekem akkor sem tiszta ez hogy ki ez a nő, hol volt eddig, mit tud amit még egy Thor meg egy Dr. Strange se tudott stb stb.

2018. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dehogy fogja. Az egész Bosszúállók lényege az, hogy EGYÜTT kell dolgozniuk. Nem egy ember fogja legyőzni, hanem mindannyiuk összefogása. Az egész sorozattal antitetikus lenne, ha 20-an összefogva nem tudnák legyőzni Thanost, aztán bejön a 21. és magában legyűri. Ha Marvel kapitány egyedül legyőzi Thanost, akkor nincs szükség Bosszúállókra.


"Ahogy elnézem az előzeteseket meg promó fotókat egy vadászpilóta csajról van szó, annyit még a Fekete Özvegy is tud pedig azért lássuk be nem ő az Avengerek között a legkomolyabb tényező."


Akkor nézd meg még egyszer az előzetest:

https://www.youtube.com/watch?v=0LHxvxdRnYc

Kb. 1:49-től láthatod, hogy repülni tud meg energia nyalábokat lő a kezéből meg ilyenek. Marvel kapitány egy rendes SZUPERhős, nem a Black Widow vagy Hawkeye szint.

2018. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Vasember is tud repülni meg energianyalábokat lőni. Thor is tud repülni meg villámot szórni.
2018. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, de Fekete özvegy nem tud. Azt írtad az #1 válaszban, hogy nem látod mit tud Marvel kapitány azon túl, hogy egy pilóta. Hát ezeket.
2018. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó de akkor még nem tudtam hogy tud repülni meg lövöldözni (bár azt a vadászgéppel is tudna). Viszont akkor teljesen irreális ilyeneket kérdezni hogy le tudja-e győzni Thanost egymaga, ha a 20 Bosszúélló együtt se tudta, köztük Thorral, Vasemberrel, Strang-gel, Hulkkal, Wanda Maximoffal, akkor egymaga MK se fogja, mert nem is tud többet mint Stark vagy Thor. Lehet Hawkeye fogja.
2018. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

És az is egy érdekes felvetés, hogy Thanos-t lehetett tudni már évek óta, hogy jön és akkor hol volt Marvel Kapitány ? Miért nem hívták már hamarabb ? Bolygóról bolygóra járt...

Meg Fury honnan tudta, hogy ő nem porlad el ? :D


Lehet Strange utazott az időben egy kicsit és figyelmeztette a fiatal Fury-t ?

2018. dec. 28. 18:23
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Kezdjük ott hogy hol a bánatban van ez a nő az első Bosszúállók óta? Ha ennyire erős meg istennő akkor miért nem hívták mondjuk amikor a csitárik átjöttek a kapun, vagy mikor Ultron hatalomra tört? Illetve Furynak eddig nem jutott eszébe hívni őt? Tudta egyáltalán hogy van a világon? Ha nem, akkor most honnan tudja? És főleg miért várják tőle a megváltást, ha 20+ Avenger semmire sem ment Thanosszal szemben? Thor is tud szerintem annyit mint ez a csajszi, mégis édeskevés volt. Ja és hol volt Hawkeye? Nekem ez az egész nagyon zavaros.
2018. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!