Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett a "Solo: Egy...

Hogy tetszett a "Solo: Egy Star Wars-történet" film, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2018. dec. 31. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nagyon tetszett. Sokan fikázzák, hogy ez már nem a régi S.W. Persze, hogy nem, mert új! Izgalmas, látványos, egy szóval pazar. Akinek nem tetszik, az nem látott még rossz filmet. Nekik mondok párat: Viking zombik bosszúja, Robotkrokodil, Tini-gimi.
2018. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Én kifejezettem szenvedtem a nézése alatt. Nem, nem azért mert nem régi SW, szeretem ha, tudnak újat/látványosat mutatni. Szimplán csak azért nem szívlelem, mert az ízlésemhez mérten nem egy jó film.
2018. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, mint a SW 7-8, de gyengébb a Zsivány egyesnél, szerintem.

A bemutatott történet nagyon érdektelenre sikerült.

2018. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ahogy a 3as írta,jobb mint a sorozat,de a felszabadító robot és hogy a zorall mandalori páncélos tolvajok igazából gyerekek voltak az nem stimmelt.

ezen a vonalon lehetett volna jobb.

viszont csubi és a megismerkedésük jó volt.

2018. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Nekem tetszett. Emilia Clarke dögös volt mint mindig. :D
2018. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszett, bár nem volt olyan jó, mint a Zsivány egyes.

Várnám a következő antológia filmet, mert jobban tetszenek, mint a számomra gyerekes és nevetséges 7-8. rész.

2019. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tislerics Máté ***** válasza:
100%

közepes film! Sokkal jobbat lehetett volna csinálni!


A forgatókönyv írók is emberek és tévedhetnek! De én sosem tévedek! :D így kellett volna megcsinálni:


Han Solonak legalább 10 menő beszólást kellett volna elsütnie. Meg kellett volna indokolni, hogy miért nem hisz az erőben. Pl.: lehetett volna egy haverja aki Jedi akar lenni, és szerez is magának egy fénykardot, de nem tudja kivédeni az összes sugárvető lövést és meghal. (,,többre mennél egy sugárvetővel mint ezzel a spádéval meg a sok humbuggal...")


Be kellett volna mutatni az utazásait, legalább 2 nagyon lenyűgöző és furcsa helyet. (,, figyelj öcsi én bejártam a galaxist keresztül, kasul, láttam elég sok cifra dolgot..") Na hol vannak ezek?


Az ezer éves sólyom köré lehetett volna építeni az egész filmet. pl.: Lendóval ellopják a vadonatúj hófehér sólymot (nem a gagyi mentőkabinnal az elején meg kék pacákkal rajta, hanem az eredeti kinézetével hófehéren...

Azzal kellett volna kimenteni pár karaktert és menekülni a birodalom elől. Csuvinak is több szerep kellett volna.


A kártyatrükkös rész jó volt a végén az maradhatna...


Ja meg a robot felszabadítás is adta nagyon...


A szerelmi szál érdekes volt a filmben, de azért ennél jobb ötletük is lehetett volna...


Ja meg Boba fett-nek kellett volna lennie a gonosznak... hoppá.... szóval ilyen apróságok....


Miért nem engem kérnek fel producernek, vagy kreatív vezetőnek ilyenkor? :(((


:D

2019. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!