Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi történik az End of Evangeli...

Mi történik az End of Evangelion után?

Figyelt kérdés
Valaki aki látta a Neon Genesis Evangelion után következő filmet, tudja, hogy mi történik a film befejezése után? Shinji és Asuka a Third Impact egyetlen túlélői? Vagy, mivel Shinji visszautasította az Instrumentality-t, végül mindenki vissza fog térni az eredeti formájába az LCL tengerből? Melyik a hivatalos magyarázat?

2018. dec. 31. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az rémlik hogy Lilith/Rei azt mondta hogy bárki visszatérhet akiben megvan az élniakarás. Természetesen azt hogy mi történt ezután, nem tudjuk de az egész instrumentalitás dolog nagyon egy nagyon zavaros téma, a nézőre van hagyva hogy miként értelmezi. Szóval ha valaki az ilyenekre válaszolni tud az csak teória lesz :D

A mangában viszont van egy extra fejezet a third impact után meg sok dolog máshogy történik mint az animében.

Ott teljesen rendesen visszaállt az emberi civilizáció, és mindenki újjászületett (mivel évmilliók teltek el, gondolom elölről indult az egész földi evolúció). Shinjinek átlagos élete van és összefut Asukával akivel nem ismerik egymást. Ez a fejezet az ami valószínűvé teszi hogy az anime, a manga és a rebuild az ugyanannak a ciklusnak a különböző iterációi. De természetesen ez is csak teória :)

2018. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ :) Nekem az az értelmezés a kedvencem, mely szerint ők ketten lettek az "új világ Ádámja és Évája" :D

Azért kár, hogy csak teóriák léteznek a sorozat végét illetően...

2018. dec. 31. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!