Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kong - Koponya sziget...

A Kong - Koponya sziget milyen film?

Figyelt kérdés
Aki már látta, hogy tetszett, mennyire szórakoztató, látványos, milyen a története? A színészek jók benne?

2018. dec. 31. 22:47
 1/4 anonim válasza:

Az egész filmből annyi maradt meg bennem, hogy gyönyörű a sziget.


King Kong témában ez SOKKAL jobb: [link]

2018. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Látványosnak látványos, jó pár kreatív jelenetbeállítás van benne és az akciójelenetek jó pörgősek és erőteljesek. A látványra és szórakoztatásra hajt a film, de van benne pár morbid rész is.

A történettől és szereplőktől ne várj sokat, mert az egész faék egyszerűségű cucc, azaz emberek menekülnek szörnyek elől egy szigeten. Ezen kívül van egy érdekes, de eléggé sablonos és kiszámítható konfliktus, a többi történeti körítés pedig csak arra szolgál, hogy felvezesse a majdani crossover filmet Godzillával.

A színészek jók, de nincs sok dolguk, és némelyikük tehetségét durván elpazarolja a film. Ez nemcsak az én véleményem, hanem maga a rendező is így gondolta, ő vallotta be, hogy a főszereplők teljesen laposak.

2018. dec. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon látványos. Ha szereted az óriás robotos/szörnyes filmeket, akkor kötelező. Ha csak szereted a látványos akció filmeket, akkor ez egy jó látványos akció film. Nem kötelező, de ajánlott.

Az emberi karakterekkel az a helyzet, hogy túl sok van belőlük és így egyik se emlékezetes. A színészek szépek és kielégítően színészkednek, de ez egyértelműen King Kong és a többi szörny filmje. Nagy alakításokra, mély karakterdrámára ne számíts.

Meg szerintem elég vicces.

Összességében én nagyon jól szórakoztam rajta, de engem nagyon könnyű megvenni azzal, hogy óriási szörnyek vagy robotok ütik egymást. Attól függ te mennyire szereted az ilyesmit, mert olyan nagyon sok mást nem tud ajánlani a film.

2019. jan. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó kis film volt. Nyilván nem egy filozófiai mestermű, de amit vállalt, azt jól hozta. Jók az akciók, tetszetős a látványvilág, én elvoltam vele. Egy egyszerű, de szórakoztató kaland-akciófilm, szerintem érdemes megnézni.
2019. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!