Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a kedvenc KOREAI és...

Melyek a kedvenc KOREAI és JAPÁN sorozataitok, és miért?

Figyelt kérdés
Életemben először rám jött, hogy néznék valamilyen élőszereplős Japán/Koreai sorit. Eléggé sok van, ezért inkább itt érdeklődök. Főleg, hogy rengeteg feliratozva sincsen. ^^'

2019. jan. 1. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerek embert,aki ráfüggött a koreai sorozatokra...csak mértékkel:)))

Én nem sokat láttam,talán a Gu family book-ot ajánlanám,amúgy rengeteg van:)))

2019. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
Nem sokat láttam, az is japán volt, koreait csak tervezek. Amire viszont mondhatom, hogy tényleg kedvenc, az a One Litre of Tears. Egy 15 éves lányról szól, akinél gyógyíthatatlan betegséget diagnosztizálnak és a 11 rész alatt végigköveti a testi leépülését. Nagyon megható sorozat, remek színészekkel, nekem ezért tetszett annyira. Ha viszont valami vidámat keresel, semmiképp sem ajánlom, mert elég szomorú (főleg, hogy igaz történet alapján készült). Van hozzá magyar felirat is.
2019. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nos próbálj meg valami támpontot adni, és annál egyszerűbben ajánlhatunk!

Az első kérdés, hogy angolul vagy németül tudsz-e?

Angolul kismillió sorozat van, nagy a lehetőség. Németül is elég sok oldal van.

Mert csak magyarral (főleg ha nem akarsz letölteni, csak online nézni) rengeteg sorozatról maradhatsz le!


A másik ami fontos lenne, hogy műfajt írj. Illetve egy kor/nem sem ártana.

Azért egy 17/L-nak nem ugyanazt a romantikust fogom ajánlani, mint egy 17/F-nak, vagy egy 34/L/F-nak.

2019. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Huh... Akkor... :'D


17 éves lány vagyok, és csak magyar felirattal keresek sorozatot, ugyanis angolt 10 éve tanulok, de még így se megy. -.-' Lehetőleg ne szomorú legyen. Lehet megható, de nem negatív értelemben, mint az, hogy a főhősök közül valaki meghal a végére. Lehetőleg legyenek együtt, tehát happy end. Legyen izgalmas, bár gondolom ezt írnom se kell. :'D Ha lehet, a szereplőknek legyen agyuk... Vagy legalábbis ne legyen annyira sok olyan döntés, ami csak műdrámának felel meg, vagy ha igen, azt jól játsszák el, ne legyen idegesítő. Jöhet fantasy, romantika mindenképpen, középkorban játszódó, iskolás... Tényleg minden. A fantasy-t egyébként imádom, a romantika alapnak számít egy történetben, és a fiú részéről a titokzatosságot, védelmező szerepet imádom. Akár az, hogy a fiú, vagy férfi vezető beosztásban van, pénzes, stb, aztán van egy hétköznapi lány, vagy alatta dolgozó (először csak átvitt értelemben :D).


Néhány koreai sori ismertetőjét anno olvastam, de mivel nem érdekeltek akkoriban, nem jegyeztem egyiket sem. Ezek alapján tudnátok ajánlani valamit? ^-^'

2019. jan. 1. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első koreai sorozatom a you're beautiful volt. Nagyon vicces és romantikus sorozat, az első rész kicsit lassan indul be, de a második résztől már baromira jó. Van hozzá magyar felirat is.
2019. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Que Sera Sera,mert szokatlanul komoly és nagyon szuperek a színészek,bár lassan induló sorozat.Ugyanezekkel a színészekkel a Discovery of romance, az első az örök kedvencem, esetleg még Sung Joon drámák nem voltak rosszak I Need Romance 3 és Shut Up Flower Boy band, de túl sok van, hogy fel tudjam sorolni :)
2019. jan. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!