Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Scarlett Johanssont miért nem...

Scarlett Johanssont miért nem jelölték még Oscar-díjra?

Figyelt kérdés
Simán megérdemelne már egyet, remek színésznő és igen magasan értékelt, ráadásul nála sokkal rosszabb vagy jelentéktelenebb színészek is nyertek már. Őt meg még jelölni se jelölik soha, miért?

2019. jan. 2. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Egy ilyen kérdést már olvastam korábban,ott leírták, hogy miért.

Nem tudom melyik szerepére érdemelne.

2019. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem olyan jó színésznő. Attól még, hogy sztár, nem egy nagy talentum, csak jól néz ki és tűrhetően alakít.
2019. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem "jár" senkinek Oscar csak úgy. Azért nem jelölték, mert az akadémia szavazói egyik alakítását sem tartották az év top 5 alakítása közé valónak. Ennyi.

Egyébként szerintem a Lost in Translation-ért kaphatott volna, de kb. ennyi. A Her-ért kaphatott volna valamit, de nincs olyan kategória, hogy voice-acting vagy hasonló. A többi filmjében nem ad Oscar-szintű alakítást.

2019. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Már négyszer jelölték Golden Globe-ra, ami az Oscar előszobája, tehát a tehetséggel semmi gond (Match Point, Elveszett jelentés, Bobby Long, Leány gyöngy fülbevalóval).


Szerintem csak idő kérdése és ha nem is biztos, hogy nyer majd szobrocskát, de jelölni tuti fogják.

2019. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Jaj, hagyjuk már ezt, hogy a Golden Globe az Oscar előszobája! Úgy hülyeség, ahogy van. Semmi közük egymáshoz. Az Oscar szakmabeliek, már díjazott rendezők, színészek, producerek stb. ítélik oda, míg a GG-t a Hollywoodban dolgozó külföldi újságírók! Ergo firkászok. Akiknek smúzolni kell, és már zsebben is a jelölés. És a sztárok előnyben, mert ők jobban mutatnak a vörös szőnyegen.

A Match Point egy jó példa! Adott két színész: Scarlett és Jonathan Rhys Meyers. Míg előbbi korrekt, ám felejthető nyújt, addig utóbbi baromi erős alakítást rak le az asztalra. De kit jelölnek? Hát persze, hogy Scarlett-et, méghozzá a sztárstátusza és a testi adottságai miatt.

A GG egy vicc, ezt minden szakmabeli tudja.

2019. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Vannak nála jobb színésznők is.Mégis mire kapna Oscart? Bosszúállókra?mivel az csinálta számára a nagy sikert,fekete özvegykènt.
2019. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert ha valaki Scarlet Johanson nevét említi,egyből a bosszúállók ugrik be.
2019. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!