Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó Fantasy/Sci-fi/dráma...

Nemtom93 kérdése:

Tudtok jó Fantasy/Sci-fi/dráma sorozatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én olyan sorozatot keresek ami szépen befutott. Népszerű a tinik körében. Most olyanra gondolok mint pl The 100

-Teen wolf

-Vámpírnaplók

-The walking dead (ezt nagyon utáltam, csak azért írtam ide mert népszerű.

13 okom volt (ezt sem szeretem igazán, de ez is népszerű.


Amiket már láttam vagy éppen nézek:

-Teen wolf: imádtam

-Vámpírnaplók: Szerettem

-A búra alatt (tudom ez pont hogy nem a népszerű kategoriába tartozik ezért is fejezték be, de én imádtam!

-the 100 Kedvencem

-Shadowhunters Nem tetszik

-Siren Nem tetszik

-Trónok harca utáltam Meg ilyen nyomozós nem igazán jön be ami szinte CSAK arról szól!

Azért keresek olyat mint pl a teen wolf mert az már az első rész 5.percében megfogott. Úgyanúgy mint a the 100 búra alatt.

Lehetőleg olyat amit tinik játszák.

Tudom Most nagyon kiemelem a teen wolfot de pl abban is voltak meleg jelenetek olyan is jó lenne.:D

Olyat keresek aminek megfog a hangulata már az első résznél tudod, hogy ezt egy hét alatt befogod fejezni. Nagyon de Nagyon megköszönném ha tudnátok írni párat.



2019. jan. 3. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

The Originals, Legacies, Amerikai Horror Story, Titans, Revenge, Chilling Adventures of Sabrina, Revolution, A Discovery of Witches, Cloak&Dagger, Lucifer, Runaways, The Gifted,Bitten, Grimm, Outlander, Arrow, Limitless, Famous in Love, Pretty Little Liars, Riverdale, The Crossing, Quantico, The Sniffer, The Messengers, Deception, The Handmaid's Tale, Timeless, Impulse


Remélem tudtam segíteni!^^

2019. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Stranger things

Beyond

ha már népszerű sorozat...

2019. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Hát lesz mibe belenézni! :D
2019. jan. 3. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Tell Me a Story

(Gyerekmeséket mond el modern köntösbe bújtatva.)

2019. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szellemekkel suttogó

(Nem tinik játszanak benne hanem felnőttek de nem öregek)

Én személy szerint IMÁDOM ezt a sorozat és nem hagyhattam ki hogy leírjam hátha neked Ia tetszeni fog. Szerintem nagyon jó.

2019. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Supernatural(Odaát)

Bár ebben nyomoznak is, de nem arról szól, max 1 részként 5%-a szól róla, a több inkább a szörnyekről meg az ilyenekről szól

2019. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!