Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik DC illetve...

Szerintetek melyik DC illetve Marvel hős ruhája lett nagyon eltalálva a filmekben/sorozatokban? Vagy melyikek lettek nagyon bénák? Színészt és évszámot is írjatok légyszíves. Egy példa: JÓ: Superman Henry Cavill 2013

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb cucc jó lett, de amik kimondottan tetszenek nekem azok a Vasember páncélja, Amerika Kapitány egész felszerelése, Wonder Woman szellős kis rucija (irtó dögös benne), illetve Marvel Kapitány ruháját is eltalálták így a promo fotók alapján, az is bejön. De jó még a Fekete Özvegy bőrrucija is, Thor is tetszik, az Aquaman szereplőit is jól megcsinálták. Amin a mai napig nem tudok eligazodni hogy Hulkkal hogyan nő meg a gatyája is 10-szer akkorára.
2019. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem íróval :D
2019. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legtöbbet nagyon jól összehozták.

Amik a legjobban sikerültek az MCU-ba az Dr. Strange, Vasember és Amerika Kapitány.

(+1 pont a Marvelnak amiért Sólyom és Sólyomszem ruháját jelentősen megváltoztatták a képregényekhez képest.)

Melyek sikerültek rosszul? Őszintén szólva az egész Inhumans ki akarom törölni az emlékezetemből, még a ruhákat is. Rhino A csodálatos Pókemberből. 2003-as Venom, Galactus a Fantasztikus Négyes és az Ezüst utazóból. Jelenleg ennyi jutott eszembe, de biztos tudnék még írni.

A DC filmekben még nem vagyok annyira elmerülve, hogy véleményt mondjak. (Tekintve, hogy a 2016-os Öngyilkos Osztagtól kiborultam.)

De Wonder Woman ruhája összejött, illetve nem hittem volna, hogy képesek lesznek a képregényes Aquaman ruhát úgy adaptálni filmbe, hogy ne kapjak röhögőgörcsöt. De azt is összehozták, nem hittem volna, hogy Aquaman lehet menő.

2019. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Marvel

Amik tetszenek...


Doctor Strange (Benedict Cumberbatch, 2016)

Thor (Chris Hemsworth, 2011-től)

Loki (Tom Hiddleston 2011-től, habár szerintem nagyon pocsék szerelése volt a Ragnarökben)

Lady Sif (Jaimie Alexander 2011-től)

Skarlát Boszorkány (Elizabeth Olsen 2015-től)

Sólyomszem (Jeremy Renner 2012-től)

Vasember (2008-tól)

Tél Katonája (2014-től)

Higanyszál (Peter Evans, 2014-től)


Amik nem tetszenek...


Az egész Inhumans.



DC

Amik tetszenek...


Constantine (Matt Ryan, 2014-től)

Fehér Kanári (Caity Lotz, 2012-től

Speedy (Willa Holland, 2012-től)

Supergirl (Melissa Benoist 2015-től)

Gotham-ből minden karakter nagyon jó lett.

Aquaman (Jason Momoa 2017-től)


Amik nem tetszenek...


Fekete Kanári (Katie Cassidy, 2012-től)

2019. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amerika kapitány a tél katonája 2014,lopakodó egyenruha a shieldtől.A bosszúállók végjáték előzetesében is az van rajta,szóval sokak szerint az a legjobb az összes kapitány egyenruha közül.

Vasember páncélja a végtelen háborúban 2018 (nanotechnológia)

Thor 2011 ben a ruhája elég menő,modern.

Thor sötét világ 2014 a ruhája valahogy mintha régiesebb lenne min az első részben.

Loki a bosszúállókban (2012) azzal a sisakkal menő,vissont a Thor sötét világban ronda egyenruha..

2019. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még válaszok.

Az eddigieket köszönöm :)

2019. jan. 28. 00:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ezek kifejezetten tetszettek a Marvelből: T'chaka féle páncél(fekete párduc), nagyon tetszett, szerintem jobb mint az összes többi a filmben. Vasember páncél(végtelen háború). Amerika kapitány(kivéve a bosszúállók1-ből). Thor(végtelen háború) Thanos(galaxis őrzői( :( )) Fekete özvegy(AK:tél katonája😍) Magneto(Michael Fassbender)

És akiktől többet várok/vártam: Scarlet witch, Cyclops, QuickSilver, Apokalipszis.

DC-ből pedig: Ahogyan te is írtad, Superman 2013, Flash(igazság ligaja), Wonder Woman😍, Mera 😍 Aquaman, Shazam, Deathstroke több így nem jut eszembe. Akiktől többet várok: Green Lantern(majd), BATMAN(nem igaz, hogy legalább egy Arkham origins féle Batman ruhát nem tudnak megcsinalni istenem...). Nagyjából ennyi, akiket nem említettem azok nagyjából rendben vannak.

2019. febr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!