Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Brie Larson mennyire jó...

Brie Larson mennyire jó színésznő?

Figyelt kérdés
Ő tehetségesnek számít a szakmájában? Ti jó színésznőnek tartjátok?

2019. jan. 3. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem Ő az a tipikus "szomszédlány"típus.Szép-szép van benne tehetség,de nem kiugró.Azokban a filmekben amikben eddig láttam nem alakított felejthetetlent.Viszont az elkövetkező években-hála Marvel kapitány szerepének-sokkal több lehetősége lesz megmutatkozni,kibontakozni.Anyagilag biztos nagy előrelépés lesz számára,sok sikert neki
2019. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én jó színésznőnek tartom. Itt írtam egy hosszabb ajánlást arról, hogy melyek a jó filmjei szerintem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

A szakmában elég elismertnek számít azzal az Oscar díjjal.

2019. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
érdekes hogy annál a kérdésnél Te voltál az első válaszoló,én a második,itt pedig fordítva.A Jump street 21-et gondolom megnézted azóta. :D Függetlenül az Oscar díjtól amiről elfeledkeztem vele kapcsolatban(mea culpa)tartom azt hog nekem Ő a "szomszédcsaj"(de baba arca van húúú)
2019. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1


Mióta egyenlő a szépség a tehetséggel? Némi fogalomzavarban vagy öcsém.

2019. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked milyen szomszédaid vannak, azért az én szomszédaimnál sokkal szebb Brie Larson :D De nekem sose az ilyen ultra-szupermodellek voltak a kedvenceim.

Még nem néztem újra a 21 Jump Street-et, mert eléggé lefoglaltak a 2018 év végi dömpinggel, meg az év végi top 10-es listákon felmerülő filmek pótlásával. De majd eljön annak is az ideje, nem is tudom hány éve láttam, de már jó régen volt. Csak annyi új film van, meg annyi régi amit nem láttam, hogy ritkán nézek olyat, amit már láttam.

2019. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-e szövegértelmezési problémáid vannak? Le kéne állnod arról hogy gyógyszerre iszol...ja és öcséd neked a radai rosseb
2019. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

van az a mondás hogy tipikus "szomszédcsaj" ááá de mindegy is ízlések és pofonok,kár ezen vitázni.Viszont Marvel kapitányként kötelező megnézni.Ha bármelyiknek ezután véleménye lenne,az én véleményemről ahhoz csak 2.dolgot fűznék hozzá.

1.Tudjuk hogy a vélemény olyan mint a s...lyuk.Mindenkinek van ,és senki sem kíváncsi a másikéra

2.Ha már ellenvéleményünk van,nem tetszésünket,ellenvetésünket tegyük EZT már meg civilizált formában! B.U.É.K

2019. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6


A kérdés így hangzott: "Brie Larson mennyire jó színésznő?

Ő tehetségesnek számít a szakmájában? Ti jó színésznőnek tartjátok?"


Erre a válaszod: "Nekem Ő az a tipikus "szomszédlány"típus.Szép-szép..."


Na most fussunk neki még egyszer! Szerinted valaki kérdezte, hogy szerinted szép-e, vagy hogy tetszik-e neked, vagy hogy te milyen típusnak tartod?

2019. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6


Semmiféle problémám nincs, ez a mondatod egyszerűen értelmetlen: "Szép-szép van benne tehetség,de nem kiugró."

2019. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem volt tervben káoszt okozni a fejekben,de nyilván az sem segített hogy darabjaiban volt értelmezve a válasz.nekem majd minden filmjében az említett "szomszédcsaj"filinget hozza,aki csinoska,jól alakít,de számomra nem kiugró,nem akkora színészi teljesítmény amit csinál.ugyanez lenne ha nem lenne csinos :D tehát a válasz benne volt szerintem.
2019. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!