Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz a Bosszúállókkal és...

Mi lesz a Bosszúállókkal és úgy cakompakk a Marvel-filmekkel a Végjáték után?

Figyelt kérdés
Ugye most jön a Marvel kapitány, aztán pedig itt a Végjáték, tehát kvázi lezárul a 11 éve, az első Vasember film óta íródó Marvel-Bosszúllók történet. Tudom hogy lesz még utána a Pókember: Idegenben (ami nem tudom kapcsolódik-e ide), de utána mi lesz a szériával? Befejezik? Vagy új irányokba mennek el? Mi lesz Thorral, Vasemberrel, Hulkkal, Amerika Kapitánnyal, Fekete Özveggyel, Sólyomszemmel (az eredeti brigáddal)? Mind meghalnak? Van a színészek közül olyan akinek van még aláírt szerződése későbbre?

2019. jan. 4. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg még lesz egy Feketeözvegy film.
2019. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerinted mi tudjuk? Láttuk a filmet?

Az egész Marvel titkolózik mindenről.


De vannak bejelentve Marvel tartalmak, szóval folytatódni fog, valószínűleg az eredeti brigád nélkül is.

Örökkévalók, Fekete Párduc 2, Dr. Strange 2, Fekete Özvegy film. Olvastam, hogy Sang-Chi-ről is terveznek egy filmet, A galaxis őrzői 3 felfüggesztve James Gunn kirúgása miatt. A Disney+-ra jönnek a filmekhez szorosan kapcsolódó tartalmak. Skarlát Boszorkány sorozat, Buckyról és Sólyomról, meg Lokiról. És ugye a jönnek a Foxos karakterek valamikor. (A mutánsok és a Fantasztikus Négyes.)

2019. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Senki nem látta a filmet.

Megvárod és megnézed.

2019. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy marvel vs dc is lehetne később. Már sok karakter meg van filmesítve mind a két univerzumban.
2019. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4# Van erről képregény, olvasd el, egész jó.

Megvalósítani pedig nem lenne egyszerű jogilag és sztori is kéne hozzá.

2019. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg tervezik, hogy minden filmből csinálnak trilógiát azaz folyttatják a doctor stranget a fekete parducot talan meg a hulkot is. Az, hogy azokbol a filmekbol amibol már meg van a 3 rész mit kezdenek nem tudni. Ha loki visszatér akkor a thornak biztosan lesz 4. Része(nem mintha lokin múlna). Terveznek vasember 4et. Amerika kapitánnyal nem tudom mi lesz.. chris evans kilépése után vagy meghal a végjáték végén vagy új szereplővel folytatják.. lesz fekete özvegy film marvel kapitány stb szóval új karakterekkel fogják fojtatni.. hüjeség lenne a marvel filmektől pont a legnagyobb bevételt hozó majdnemhogy legsikeresebb filmjei után abbahagyni..
2019. jan. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!