Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Batman a legerősebb szuperhős?

Batman a legerősebb szuperhős?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2019. jan. 5. 19:30
 1/5 A kérdező kommentje:
2019. jan. 5. 19:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Ész,szerencse,,na meg rengeteg pénz.tény hogy kiválóan képzett harcművész,fizikailag is nagyon rendben van,de "csak" egy ember.a rengeteg pénz hatalmas lehetőség számára hogy felvértezze magát ellenfelei gyengeségeivel szemben
2019. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha mindentől eltekintünk és csak a végeredményt nézzük,akkor lehet,hogy ő az a pozitív szereplők közt.

mert mindennek utánajár,lenyomoz és ennek köszönhetően legyőzte supermant is,aki tökölt mikor bunyóztak.

mert ha nem tököl,akkor pár mp alatt legyőzte volna batmant.

és itt meg is dől igazából a legerősebb elmélet,mert a negatív,szuper képességű főhősök viszont nem tökölnek és ellenük batman bölcsen kis sem áll.

pont ezért alapította az igazság ligáját,mert tudja,hogy ilyenek ellen minimális esélye sincs.

2019. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem pont hogy a leggyengébbek közé tartozik ha csak az erejét nézzük. Halandó ember, egy földönkívüliekkel, (fél)istenekkel, mutánsokkal és genetikai kísérletek eredményeivel teli univerzumban. Mind a DC, mind pedig a Marvel univerzuma hemzseg az emberfeletti erővel bíró hősöktől, Batmannak viszont nincs sem szuperképessége, sem emberfeletti ereje, "csak" kütyüi meg pénze.


Ha a Marvel skáláján kéne elhelyeznem Batmant akkor valahová a Fekete Özvegy/Sólyomszem páros és Vasember közé pozicionálnám, előbbieknél a kütyüi és fegyverei miatt egy fokkal erősebb, de a Vasembertől már elmarad mert utóbbi sokkal nagyobb erőt képes mozgósítani.


A saját univerzumában meg kb. tök utolsó, Superman egy földönkívüli hatalmas erővel, Wonder Woman egy félistennő, az Aquamanről nem sokat tudok mert még nem láttam a filmet és nem ismerem a képregényeit de így ránézésre ő is valami mutáns minimum. Szóval Batman szegény nem hogy nem a legerősebb de a vert mezőnyben keresendő ilyen téren.


Természetesen ettől még kiváló képregényhős, nemes ember, én kedvelem nagyon. De sajnos ami tény az tény. Bűnözők, teroristák ellen kiváló, de egy idegen fajjal vagy valami gépesített robothadsereggel már nem tudna elbánni, míg sok szuperhős igen.

2019. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ti miről beszéltek...

A denevér majdnem kicsinálta Supermant. Batman a legerősebb szuperhős.

2023. júl. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!