Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel-rajongók! Milyen...

Marvel-rajongók! Milyen ötletetek van a Bosszúállók: Végjáték (Avengers: Endgame) cselekményére vonatkozólag?

Figyelt kérdés

Mi történhet?


Időutazás?


Hogyan támaszthatják fel az elporladt hősöket?


És még egy kérdés: mennyire várjátok a filmet?



2019. jan. 6. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz időutazás mert ahhoz a Hangya is elég lenne és akkor nem kellene behozni a végére Marvel kapitányt. Szerintem Carol fogja lezúzni Thanost, és kényszeríteni hogy hozza vissza a halott hősöket.


B verzió marad minden a régiben, akik meghaltak halottak maradnak, plusz Starknak jó eséllyel kampec. A többiek meg élnek boldogan amíg meg nem halnak.


Én valamennyire várom de őszintén szólva a Marvel kapitány jobban érdekel, én már a Végtelen háború hype-vasútjára sem tudtam felülni, túl tömény volt, túl sok szereplővel aminek az lett a vége hogy nem igazán rázott meg hogy páran meghaltak (pláne hogy én csak az eredeti 6 karaktert - Vasember, Thor, Amerika Kapitány, Hulk, Özvegy, Sólyomszem) tekintem igazi Avengernek, a többiek inkább csak töltelék.

2019. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. jan. 6. 17:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Amit az előző válaszoló írt B verzióként, az nem lehetséges, mivel már be van jelentve egy-két "meghalt" hős új filmje.

Az pedig, hogy a többiek töltelékek lennének, gondolok itt pókemberre, akit valószínűleg a válaszoló előbb ismert, mint az általa felsorolt hatot..


Én várom, és ha tippelnem kellene, akkor időutazással forgatják vissza a dolgokat, hiszen nem csak a hősöket akarják megmenteni, hanem mindenkit, aki meghalt. Hiszen a civilek fele is meghalt.


Kíváncsi leszek kik fognak meghalni. Szerintem Vasember tuti meghal. Hulk remélem nem. Amerika kapitány szerintem túléli, végtére is ő az igazság bajnoka, nem hiszem, hogy így válnánk meg tőle (mivel ugye nem fog többé szerepelni, ha jól tudom).

2019. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: igazad van Pókembert illetően, valóban talán ő volt az első szuperhős akit ismertem. De őt az Avengersben értettem tölteléknek, nem pedig önállóan mint szuperhőst. Ugyanis ő nem Bosszúálló, ahogyan nem érezném idevalónak az X-Meneket, a Fantasztikus négyest stb. sem. Nekik megvan/megvolt a saját univerzumuk, történeteik, ide nem illenek bele, amúgy is túl sok már a szuperhős egy helyen, egy sztoriban, már az Avengers 6 hőse is feszegette a húrt, aztán ezt a számot röpke 3-4-szeresére emelni szvsz nem volt jó ötlet. Mindenkinek maradnia kellett volna a saját filmjeinél (az egyenlőség jegyében megjegyzem hogy a DC-nél is ugyanezt gondolom, ott is összecsapott lett a Suicide Squad vagy az Igazság Ligája, míg pl. a Wonder Womant imádtam, egész egyszerűen két órás játékidőbe nem lehet 10+ főszereplőt besűríteni úgy hogy ne váljon súlytalanná az egész).


Tudom hogy van bejelentve Pókember film, de honnan tudjuk hogy az nem előzményfilm lesz pl.?


Az időutazást pedig továbbra is kizárom, mert nem magyarázza meg mihez kell akkor a legerősebb szuperhős, Marvel kapitány, ha a Hangya is meg tudja oldani a dolgot. A civilek fele hogy meghalt az ebből a szempontból irreleváns, a világháborúban is elég sokan meghaltak. Viszont abban egyetértünk hogy Vasember 99% hogy meghal. De szerintem Amerika kapitány is, hiszen adná magát a dolog: nem szerepel többé, ráadásul ő az igazság bajnoka ahogy mondod, kézenfekvő lenne hogy önfeláldozásával megmentsen valaki(ke)t, így teljesítve be sorsát és személyiségfejlődését. Hulkot fogalmam sincs szerintem ő se éli túl. Roninra (Sólyomszem) leszek még kíváncsi.

2019. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel Disney, ezért a big data-ból kinyerik, hogy a célközönség milyen cselekményre számít és milyenre nem, majd ebből egy formula alapján létrehoznak egy filmet, amire matematikai eséllyel a legtöbben vesznek jegyet. Ha utánanézel a legnépszerűbb teóriának, na az lesz megspékelve csavarokkal. Egyvalamire azonban számíthatsz: nem hal meg véglegesen senki, akiről a jövőben filmet akarnak forgatni. Vasembert már elhasználták, így őt el tudom képzelni, hogy kiírják.
2019. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös azért ezzel is vitatkoznék, lásd a Disney jelenleg legtöbbet szidott "termékét", a Star Warsot: mi teóriázgatás ment már hogy kicsoda Snoke meg mi lesz a története, meg Luke majd párbajozik Kylo Rennel, Rey átáll stb. aztán ezeket olyan magasról sz.rták le Disney-ék hogy öröm nézni, volt is felháborodás hogy mi az hogy kiírták a fővezért mikor semmit se tudtunk meg róla meg hasonlók...
2019. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a válaszokat! Egyébként szerintem lesz benne időutazás, mert ugye Pókember is meghalt, de idén jön az új filmje, amiről már bejelentették, hogy a Végjáték cselekménye UTÁN fog játszódni. Én továbbra is kíváncsian várom az ötleteiteket!
2019. jan. 6. 18:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Időutazás közel száz százalékban biztosan lesz a forgatáson készült fotókból ítélve. Valószínűleg Captain Marvel lesz a végső megoldás kulcsa, elvégre mi másért hagyták volna mostanra a bemutatását? Captain America reményeim szerint meghal végre (azt már tudni lehet, hogy egy tömegjelenetben az összes fontos hőst együtt láthatjuk majd, egyes tippek szerint ez egy temetést jelent, jó eséllyel az övét), Tonyt pedig Pepper megmenti. Annak is örülnék, ha kiderülne végre, hogyan trükközött Loki Thanosszal, mert kizártnak tartom, hogy ekkora felelőtlenséget csinálna ész nélkül.
2019. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7-es: igen, jó eséllyel Amerika Kapitány (is) meg fog halni, mivel lejárt a szerződése a Marvellel, ezért, gondolom kiírják a karaktert.
2019. jan. 6. 18:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele de ha tényleg időutazósdit játszanak akkor az egész sorozatot lebutítják egy gagyi fanfiction szintjére. Annyira lerágott csont, annyira klisé dolog az időutazás hogy az valami elképesztő, már 30 éve is gáz volt... Komolyan erre építik 11 éve a Bosszúállók-univerzumot, hogy végül időutazhassanak egyet?
2019. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!