Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz idén valami izgalmas...

Lesz idén valami izgalmas történelmi ihletésű - vagy kaland film a mozikban?

Figyelt kérdés

Például Nemzet aranya, 300, Indiana Jones, Da Vinci kód, Titok könyvtára, Trója; vagy Az első lovaghoz(1995 Richard Gere, Sean Connery) hasonló romantikus filmek és egyéb ilyen izgalmas filmekre gondolok.

Hiányolom az ilyen típusú filmeket, amik tényleg izgalmasak, és az ember végig izgulja őket!



2019. jan. 6. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Kurszk (január): a 2000-ben elsüllyedt katonai tengeralattjáró katasztrófáját feldolgozó film.

Két kiráynő (január): a XVI. századi Stuart Mária skót és I. Erzsébet angol királynő rivalizálásáról szól (nem biztos, hogy a legizgalmasabb film, de történelmi).

Testvérlövészek (március) western-vígjáték.

És elvileg novemberben (bár ez elég bizonytalan) jön a Rambo 5.

2019. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elég sovány felhozatal, de több, mint a semmi!

A két királynõ, meg a Kurszk érdekes lesz! A Rambo annyira sosem fogott meg.

2019. jan. 8. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A Rambo-ért én sem vagyok oda. Az Indiana Jones 5-öt várom igazán (már ha valaha belefognak). Évek óta csak halogatják.
2019. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az Indiana Jones nem tudom, mennyire lesz jó. Bár már sajnos eltűntek az ilyen típusú filmek.
2019. jan. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!