Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem szánalmas,...

Csak szerintem szánalmas, hogy Hollywood még egy olyan karakteren keresztül mint Venom sem mondja ki az igazságot?

Figyelt kérdés
SPOILER Venom személyisége összességében rendben volt, egy kis részletet leszámítva. A film elején Eddie meg akarta tudni az igazságot (amit mellesleg ha nem tud meg, vége lett volna a világnak, és már addigra is több ártatlan ember halt meg miatta), ugye erre kirúgták őt is meg a barátnőjét is, vagyis mindkettőjüket megfosztották az addigi pénzkeresési lehetőségüktől, és mi volt az első dolog amit csinált? Szakított vele. Venom ugye tudott erről, mert benne volt Eddie fejében, és a személyiségét ismerve azt kellett volna mondania, hogy "Hagyd a p*csába ezt az aranyásót, soha em szertetett. Ahogy valami rossz dolog adódott, rögtön elhagyott", de nem, még Venomnak is tetszik a csaj...

2019. jan. 9. 01:07
1 2
 1/18 LeonScottKennedy ***** válasza:
65%

Nekem is tetszett a csaj :/

Számomra Venom ostoba "motivációja", hogy mégis megmentse a világot rontotta el a filmet. Ő mindig is egy ikonikus, félelmetes antihős volt, erre a filmben csinálnak belőle egy gyerekes, inkább szánalmas mint félelmetes szuperhőst. Nem baj, következő filmben jön Carnage és őt is jól elcseszik.

2019. jan. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem az nem rontotta el, mert önérdekből csinálta, és az sem, amiről itt beszélek, viszont azért valamennyire lerontotta a színvonalat.
2019. jan. 9. 01:19
 3/18 LeonScottKennedy ***** válasza:
90%
Hát amiről te írsz az ugyan nem rontott le semmit, és értelme sincs nagyon, a csaj nem aranyásó volt, neki is volt jó munkája, és Eddie derékba törte a teljes karrierjét, miután megígérte neki, hogy nem fog hülyeséget csinálni. Persze, hogy ezek után eléggé felkapja a vizet és szakít vele. Sőt, miután kiderül, hogy Eddie rosszul van, a nő végig segíteni próbál neki, szóval nem tudom, hogy te nőgyűlölő vagy, vagy mi, de nekem teljesen pozitív karakterként jött le a csaj. Az igazi probléma azzal van hogy Venom filmet gyerekeknek csinálnak felnőttek helyett, a következő Carnage filmről nem is beszélve. Na, ez szánalmas.
2019. jan. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen egyetértek a másik válaszolóval. Ahogy Eddie viselkedett, az elfogadhatatlan. Nehogy már ő legyen az áldozat, miután megkeverte a szart.
2019. jan. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
ez hollywood...az eredetiséget feláldozzák a profit érdekében.éppen ezért naná hogy kölyköknek csinálják a Venom és egyéb szuperhős filmet.Szerintem a film jó volt de ehhez kellett Hardy,viszont a csaj...ha nem nyilatkozta volna korábban hogy csak a pénz és hardy miatt vállalta el a szerepet,észre se vettem volna :)
2019. jan. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 LeonScottKennedy ***** válasza:
60%

#5:

Már nem azért, de melyik színész nem a pénz miatt vállal el egy szerepet?

2019. jan. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
hát figyelj ha van egy felívelő karriered amit elveszítesz mert a másik nem tudta tartani a pofáját normális dolog szerintem ez a reakció, ettől meg nem aranyásó a másik ha lényegében tönkre tette az életetét
2019. jan. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát, az eléggé szánalmas ha neked ebből annyi jött le hogy a csaj "aranyásó" lenne. Pont hogy saját, ígéretes karrierje volt, és Eddie ezt szépen tönkretette neki. Igencsak jogosan akadt ki.
2019. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Eddie mentségére legyen mondva jó indokkal tette.
2019. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Sőt, miután kiderül, hogy Eddie rosszul van, a nő végig segíteni próbál neki"


Persze, mert így lett megírva a karaktere.

2019. jan. 9. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!