Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerika Kapitány mikor tudta...

Amerika Kapitány mikor tudta meg és kitől, hogy Bucky ölte meg Stark szüleit?

Figyelt kérdés

Az Amerika Kapitány: Polgárháború vége felé mikor Vasember látja a felvételt ahogy az agymosott Bucky megöli a szüleit, akkor megkérdezi Stevet hogy tudott-e erről, és habár elsőre letagadja, másodjára Steve azt mondja hogy igen, tudott.


Na most én megnéztem az összes részt az első film, a Vasember óta egészen eddig a Polgárháborúig, de semelyik Amerika Kapitányt szerepeltető filmből (vagy másik filmből) nem emlékszem semmi jelentre vagy akár csak utalásra, hogy Steve megtudta volna valahonnan hogy Stark szüleit Bucky gyilkolta meg. Csak annyit tudott hogy Bucky él és hogy a rossz oldalon áll mert átmosták az agyát, meg hogy sok embert megölt, de azt nem hogy Stark szüleit is. Ez melyik filmben derült ki, vagy kiderült ez egyáltalán? Honnan tudta ezt a Kapitány?



2019. jan. 11. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tom jó kérdés
2019. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet de nem biztos.. amikor natasha oda adja a mappát stevenek ami buckyról szólt lehet hogy benne volt.. ügye steve dudja hogy acél keze van..és a kamera felvette hogy tony szüleit megöli..csak láttam valahol hasonló mappát
2019. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amerika Kapitány: Tél Katonája című filmben van egy jelenet, amikor Steve és Natasha elmennek a Hydra régi bázisára, és ott Arnim Zola beszéde közben videókat, híreket mutat. Mondja, hogy ,,Ha a történelem nem mellettük állt, úgy alakították és ha kellett, távolítottak el embereket" vagy valami ilyesmi, és közben mutatja Bucky fémkarját a vörös csillaggal, meg az újságcikket, ami hivatalosan közölte Starkék halálát. Azt a jelenetet nézdd esetleg újra.
2020. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!