Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki a kedvenc szereplőtö...

Nektek ki a kedvenc szereplőtök a Harry Potterből (vagy a Legendás állatokból)?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le,hogy miért.
2019. jan. 13. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Luna, nem tudom olyan kis különc de őt ez nem zavarja, és annyira tetszik ez a karakter. Neked ki a kedvenced?
2019. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A HP-ből nekem is Luna de Neville-t ís bírtam.

A Legendás állatokból pedig az első részben az (ex?)auror csaj testvére.Az a nő hibbant.😂😂☺

Bírom az ilyen karaktereket.

2019. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Luna Lovegood

Szimpatikus a különcsége, de ennek ellenére mégis egy erős karakter.


Sirius Black

Csodálom a kitartását, és örültem, hogy Harry-nek, ha csak egy kis ideig, de volt családja, akit a szüleihez köthetett.


Fred & George Weasley

Mindig bírom a comic relief karaktereket, főleg, ha tudnak valami pluszt is adni.


Ginny Weasley

Nem is tudom, egyszerűen megkedveltem.


Draco Malfoy

Tetszett, ahogyan fejlődött a karaktere, mert azért valljuk be, nem volt egyszerű az ő helyzete se.


Cedric Diggory

Volt egy olyan kisugárzása, ami nagyon szerethetővé tette számomra, és az is tetszett, hogy ő nem próbálja fúrni Harry-t, és nem is alázza meg, mint mások.


Newt Scamander

Rögtön megszerettem, mert hiába olyan esetlen, de az állatokkal viszont nagyon gondoskodó.


Theseus Scamander

Érdekes karakternek tűnik, szeretem a közte és Newt közti kapcsolatot, várom mi több lesz még ebből.


Gellert Grindelwald

Szerintem egy jó antagonista, merőben különbözik Voldemorttól.


Jacob Kowalski

Benne magamat látom (na nem külsőleg XD), de ugyanúgy vannak álmaink, és tetszik, hogy rajta keresztül is megismerjük a varázslók világát.

2019. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 igazából bírom Dumbledore-t,ahogy (talán) Kingsley mondja az ötödik részben,a stílusa elképesztő XD,és a bölcsessége miatt is szeretem


Grindelwaldot is szeretem,nem olyan dühöngő pszichopata,mint Voldemort,és neki is elég jó a stílusa


És még McGalagony (bár hogy miért,azt nem tudom megmagyarázni XD)

2019. jan. 13. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

McGalagony szigorú, de igazságos, precíz, következetes és néha, de csak nagyon néha érzelgősen emberi. Egyáltalán nem rabja az érzelmeknek. Rá lehet számítani. A tanítása akkor is ott van a diákkal, amikor ő nincs ott, mert stílust és gondolkodásmódot ad át, nem száraz anyagot. Ő nem azért szívatja a diákokat, hogy azokat alázza, hanem azért, mert fejlődést csak precízen lehet tanulni a tantárgyában. Akár egy jó matektanár, aki megfogja a tanulókat.


Aki igazságosan szigorú velünk, azoknak hálásak vagyunk, mert tudjuk, hogy jóra vezetnek.


MG ilyen.

2019. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!