Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok nekem jo isekai...

Mondanátok nekem jo isekai animéket?

Figyelt kérdés
Légyen jó sztorija de vicces is legyen ,nem muszáj semmi különleges legyen lehet ez az általános isekai cucc . Amugy aki nem tudja az isekai olyan anime amiben a főszereplő átkerül egy masik világba..azér írtam le mert lehet vannak akik ismernek ilyen amiméket de nem tudják hogy isekainak hívják ezeket.

#anime #Isekai.
2019. jan. 14. 00:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah elfelejtettem hogy az anime ne legyen régi anyira max 2016 de ne legyen túl régi. Minnel újabb legyen ..de 2016 az még nem vészes
2019. jan. 14. 01:37
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Overlord (a 3.évadja tavaly jött ki)

Isekai Mahou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu (ez is tavalyi)

Tensei shitara Slime Datta Ken (most fut)

KonoSuba (2.évadja 2016-ban jött ki)

Re:Zero (2016)

2019. jan. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Mert akkor mi van, ha egy anime 2016-nál korábbi? Filmekből, könyvekből is csak a legújabbakra fordítasz időt? Mi ebben a logika?
2019. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért kértem újabb amiméket mert a régebbi isekaiokat mindet lattam kb és nem akarom hogy feleslegesen írjatok..
2019. jan. 14. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Abban nem feltétlen vagyok biztos, hogy mind láttad.
2019. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj nem mind1 én újabbakat kertem ha tudsz és akarsz írj ha nem akkor ne írj semmit ennyi
2019. jan. 16. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Hát én össz-vissz ezt a négyet láttam és nekem tetszettek:

No game no life (gondolom ezt már lattad)

Hataraku Maou-sama

Isekai wa Smartphone to Tomo ni

Kamigami no Asobi

Ja meg mégy eszembe jutott a Blood lad ez így már öt és van ez a Kobato ebben nem vagyok biztos hogy ez isekai

2019. jan. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
9%
idióta
2019. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!