Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elmagyarázná nekem valaki ezt...

Elmagyarázná nekem valaki ezt mert nem értem? (Naruto-s kérdés)

Figyelt kérdés

Csak a sima Narutot néztem végig így nem tudom hogy később kiderül-e.

Na térjünk a kérdésre:

Ugyebár Naruto harmadik alkalommal se ment és a genin vizsgán.

Amit nem értek hogy most 2 évvel idősebb a többieknél vagy előrehozott vizsgán szerepelt? Vagy hogy van?



2019. jan. 14. 20:21
 1/3 anonim válasza:
88%

Mert anime?

Egyébként a Japán oktatási rendszert nem ismerem, de ez egy kitalált világ, az is lehet, hogy csak fél évvel kezdte hamarabb...

2019. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
elvileg egyidős a többiekkel, ezen én is sokat gondolkodtam :,D amennyire tudom, nincs rá konkrét válasz. csak egy elméletet találtam, hogy a legjobb tanulóknak előrehozhatták a vizsgát (és ugye Naruto elég különleges, még ha rosszalkodik is), és/vagy az utolsó éveseknek engednek több vizsgát is, hogy biztos átmenjenek.
2019. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom el képzelni hogy sokkal fiatalabban kezdte el az akadémiát mint a többiek elvégre nem voltak szulei
2019. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!