Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valami jó animét tudtok ajánlani?

Valami jó animét tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Mint a Fairy tail

2019. jan. 14. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Boku no Hero Academia

Hunter x Hunter (2011)

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Soul Eater

Nanatsu no Taizai

Tengen Toppa Gurren Lagann

Attack on Titan

Noragami

Mondaiji-tachi

2019. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Kukucska
2019. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Steins;Gate

Mahou Shoujo Madoka Magica

Code Geass

Psycho Pass

2019. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Miért is lettem lepontozva? Mert én nem olyan színvonalas animéket írtam, mint az utolsó válaszoló? Könyörgöm, a kérdező a Fairy Tail-hez hasonlót keres, szóval inkább az nem értette meg a kérdést, aki ilyenkor SteinsGate-et meg Madokát ajánl.
2019. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Amit keresel, az a fantasy, esetleg ilyen játékstílus. AnimeAddicts keresőben ki tudod választani a műfajt. Ott add meg, hogy fantasy és kész.

Amúgy őszintén nem értem ezeket a kérdéseket. Aki egy minimálisan tudja használni az internetet, ez ezer ilyen animét talál egy másodperc alatt.

2019. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Strike the blood jut csak eszembe azokon kívül amiket írtak
2019. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4:


A kérdező a kérdésében "jó" animét keresett. Majd példának felhozta a Fairy Talet, ami az én olvasatomban nem jó anime.


Úgyhogy én írtam neki jó animéket, hátha felnyílik tőle a szeme

2019. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Fairy tailnak kell írni XD


És szerintem jó anime.. Végül is nem mindenkinek tetszhet. Köszönöm a válaszaitokat :)

2019. jan. 20. 18:50
 9/15 anonim ***** válasza:
#7: Mert szerinted egy olyan személynek, akinek a Fairy Tail az ízlése, pont a S;G fogja felnyitni a szemét? Egy idióta shounen-vígjáték-fanservice halom után egy sci-fi thriller? Nem veszed észre, hogy túl nagy lenne az ugrás a kettő között? Én épp ezért ajánlottam például a HunterxHunter-t, mert ez a Fairy Tail-hez hasonlóan szupererős shounen, és még minőségi is, tehát van rá esély, hogy elnyerje a kérdező tetszését és még az ízlése is fejlődjön.
2019. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem én pontoztalak le :) az FMA és a HxH minőségiek, shounen voltuk ellenére is :) a többiek elmennek, viszont az AoT-ot nagyon nem tettem volna bele a listába.


Attól még hogy eddig nem nézett seinent, miért ne tetszene neki a Steins vagy a Madoka? A Madokában még harcok is vannak, csakúgy mint egy shounenben. A Code Geassban is. Mégis sokkal érettebb és kifinomultabb történeteket mesélnek el.


Én amúgy a Steins;Gate-tel kezdtem az animézést, azelőtt soha nem néztem semmilyet (pont azért, mert megragadt bennem a magyar tévékből a sok ordítozó, szupererőkkel rendelkező főhőssel teli jelenet - amelyeket reklámokban láttam, meg néha-néha ha odakapcsoltam... És ezek borzasztóan taszítottak engem attól hogy animét nézek, mert fiatal fejjel azt hittem mind ilyen).


A Steins;Gate világított rá, hogy kb. a seinen és a josei a két értelmes kategória, ami nekem való, a többiből meg csak pár darab van, ami felnő ezekhez. (például az FMA az olyan shounen, amit simán lehetne seinen kategóriába tenni, amolyan soft-seinen)

2019. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!