Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a leggyengébb...

Szerintetek ki a leggyengébb karakter/színész a Bosszúállók között?

Figyelt kérdés
Ki az aki szerintetek akár magát a karaktert tekintve (gyengén/felületesen megírt), akár a színészi teljesítményt, tehetséget tekintve lefelé lóg ki a Bosszúállók főszereplői közül? (Most csak a főszereplőkre vagyok kíváncsi, nem a mellékkarakterekre.)

2019. jan. 15. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Clint Barton, mint karakter eléggé semmilyen. (De legalább a színész jó!)

Viszont elvileg az új Avengers filmben többet kapunk belőle.

2019. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Clint-re szavazok én is. Nagyon gyenge karakter de szerintem nem is kéne erőltetni azzal, hogy több szerepet szánnak neki...
2019. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Első kettő mindent elmondott.

Nem tudom miért ilyen mellőzött karakter.

2019. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel Romanoff se tartozik a leghasznosabbak közé.
2019. jan. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
De Romanoff sokkkal több időt kapott a filmvásznon. Gondolj csak a Vasember filmre. Ezért (első válaszoló) írtam inkább Clint Bartont.
2019. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mordály érdektelen.De tényleg "mit tett le az asztalra" azon kívül hogy ő egy beszélő mosómedve,jó beszólásokkal.Tolvaj volt azelött mielött össze állt volna a galaxis őrzői csapat.Clint pedig ugye a Shieldhez tartozott,Thor első részében jelen volt,plussz a bosszúállókban is jó volt.Pláne Loki szemszögéből nézve,manipulálta őt,segített neki a tervében.És az űrhajójukat is ő robbantotta fel (bosszúállokban mikor vitatkoznak) Szóval jó színész is,és jó karaktere a Sólyomszemnek.


Aki még érdektelen az Dave Bautista alias Drax a végtelen háborúban egy két viccelődésen kívül semmi haszna nem volt.

2019. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ja és mordályhoz hozzá tenném hogy benne sincs a filmekben,megalkotója csak a hangja Bradley Cooper

Spoiler: Tudom hogy groot is olyan,mivel Vin Diesel adta neki a hangját,de ő legalább megmentette a galaxis őrzőit az első részben (feláldozta az életét a többiekért) ezáltal újjá születet baby groot a végtelen háborúban pedig teen groot,kamaszkor,és mikor thor új fegyvert készített (pontosabban Eitri a törpe),a nyél hiányzott,és groot a kezét adta oda azért hogy kész legyen a vihartörő.

2019. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én kedvelem Sólyomszemet. Szerintem inkább Sólyom a legkevésbé érdekes. Én őt nevezném a leggyengébbnek minden tekintetben. Szárnyai vannak és Amerika kapitány barátja. Ennyi a karakter és én úgy vélem, ezen a színész se dob sokat. Vagy ő annyira jellegtelen, hogy a kérdező szemében már mellékszereplőnek számít? Pedig Bosszúálló ő is... Számomra ő olyan, "mindenütt ott van, de csak azért, hogy meglegyen a létszám" tag.
2019. jan. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Amúgy Mordály nem tagja a Bosszúállóknak. Valamint nem csak egy "beszélő mosómedve". Van egyénisége és lényegében egy zseni. Szerintem a legkevésbé sem lehet rá azt mondani, hogy a leggyengébb vagy a legjellegtelenebb karakter.
2019. jan. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kinek mi érted,nem lehetünk egyformákn😉
2019. jan. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!