Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csillag születik vagy a...

A Csillag születik vagy a Bohém rapszódia érdemelné meg jobban az Oscar-díjat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ti hogy látjátok. Az egyértelmű hogy mind a kettő jelölt lesz és nagy esélyes, lehetetlen hogy legalább az egyik ne nyerjen, de kíváncsi vagyok a közönségnek melyik tetszett jobban, melyik filmet tartjátok érdemesebbnek a díjra.

2019. jan. 15. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
A Bohemian Rhapsody nem fog nyerni legjobb film kategóriában.
2019. jan. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Bohém rapszódia
2019. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Nálam mindenféleképpen a Csillag születik.
2019. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
Bohem rapszodia, nekem a Star is born nem jott be
2019. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

A Bohém rapszódia.


Golden Globe esetében nagy volt a csodálkozás, csak azt nem értem, hogy miért? Mindenhol azt lehetett olvasni/hallani, hogy nagy meglepetés, hogy a Bohém rapszódia vitte a díjat. :D Teljesen egyértelmű volt...


Oscar-nál is majd csak hüledeznek. :D

2019. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha az oscart megnyeri, akkor kiugrok az ablakon. :D Nem azért, mert rossz film lenne. Mint film, nincs vele semmi baj. De nem teljesen valósághű, pont ezért húzták le a kritikusok. Nem hinném, hogy az oscart megnyeri. Azért az Oscar díj sokkal rangosabb és akik a szavaznak, ők is jobban a toppon vannak, hogy úgy mondjam.. :)
2019. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Egyik sem érdemel oscart.
2019. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a Bohemian Rhapsody csak max. legjobb színészért fog kapni, de azt viszont megérdemelten. A többi jelöltet legjobb film kategóriában nem láttam, de bár szórakoztató volt a film, és a közvéleménnyel ellentétben szerintem jól sikerült, nem gondolom, hogy Oscarra érdemes. De majd meglátjuk.
2019. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Ugyanezt gondolom, mint az utolsó válaszoló. Rami Malek szinte 100%, hogy Oscart fog kapni, de a legjobb film kategóriában nem fog nyerni. Aztán májd kiderül.
2019. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
Ha az a majom ezért a fintorgós maskarás bohóckodásért kap akkor már szinte biztos lesz amit eddig csak sejtettünk ,hogy kilóra meg lehet venni az AMPAS-t
2019. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!