Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az utolsó királyság sorozat...

Az utolsó királyság sorozat vélemények?

Figyelt kérdés

Tegnap találtam rá, és kíváncsi vagyok a véleményetekre, mielőtt belekezdenék

Mennyire hasonló a Vikingekhez, izgalmas-e stb.


Köszi



2019. jan. 17. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

csak 2 részt néztem meg eddig,mert nincs hozzá szinkron,de az addigiak alapján jó volt,folytatni fogom 1x.

főleg a vikingek csata közbeni lelki stratégiája az ellenségre sikerült jól-elkezdtek suttogni,amit az ellenfél nem tudott hova tenni-a csata stratégiai bemutatása és maga a csata is jól sikerült.

meg végre igazi viking lakomát is láthattunk brutális állatságokkal.

ebből a szempontban verte a vikingeket,mert ott azért szoktak finomkodni ebből a szempontból és feneket kerítettek a gyiloknak,itt meg lazán kaja közben alapként.

meg talán még a fallal is ki voltak dekorálva a haldokló foglyok.

2019. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek alapján mindenképp belekezdek. :)
2019. jan. 18. 13:47
 3/6 anonim válasza:
100%

Én 2 nap alatt letoltam a 3 évadot, az első pillanattól berántott magába a történet(ellenben pl a Vikingekkel, amit 3 rész után kaszáltam, mert nem érdekelt). Egyszerűen csodálatos sorozat, igazi mestermű! A Trónok harca utolsó évados csalódás után kerestem valami "búfelejtő" sorozatot, és maximálisan azt kaptam amit vártam. Sőt! Nagyon várom a 4.évadot :)

Mindenkinek ajánlom, ne hagyjátok ki!

2019. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok a véleményedre, végül tetszett? én a könyvsorozatot is olvasom mielőtt a filmet nézem. 2 könyvből áll össze egy filmes évad. Remélem tetszett, a könyv valahogy nekem jobban bejött, de a filmsorozatot sem hagyom ki. A 3. évad szerintem sokkal jobbra sikerült, mint az első kettő, és vannak eltérések a könyvhöz képest, de ez nekem kifejezetten tetszik, hogy eltérnek a könyvtől.
2019. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szerintem is jobb lett a 3.évad, jót tett a sorozatnak, hogy a Netflix teljesen átvette. Izgalmas, jó évad volt, bár Young Ragnart és Alfred királyt nagyon sajnáltam. :(

Én továbbra is azt mondom, hogy méltatlanul alulértékelt a sorozat, sokkal nagyonn porverést és felhajtást érdemelne.

Izgatottan várom a 4.évadot. :)

2019. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem az egyik legjobb. (Eddig csak a Trónok harca és a Da Vinci démonai tetszett ennyire, vagy jobban.) Egyetlen dolgot sajnálok a sorozattal kapcsolatban, hogy mindig lemaradtam a statisztaválogatásról. Amióta tudom, hogy itt forgatták, más vágyam sincs, mint ott lenni egy-egy forgatáson.
2020. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!