Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Átlagos, kevés horrorfilmet...

Átlagos, kevés horrorfilmet látott nézőknek mennyire megrázóak az alábbi filmek?

Figyelt kérdés

Láttam már néhány horrorfilmet, de nem vagyok nagy fanatikus, és igenis megijedek a jumpscare-ektől illetve a nagyon feszült légkörű filmek is nyomasztóan hatnak rám. Arra lennék kíváncsi azoktól akik már látták őket, hogy mennyire lehetnek rémisztőek az alábbi filmek átlagnézőknek, tehát nem feltétlen horrorhoz szokott embernek:


*Anyám!

*Az apáca

*Hang nélkül

*Slender Man

*Az

*Valami követ

*Hívatlanok 2. - Éjjeli préda



2019. jan. 17. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit láttam


Anyám!

Számomra ez kiborító volt. Kicsit rosszul lettem tőle, pedig ugye nem ez a célja, és én elég sok horrort láttam már, de ez kicsit más féle volt.


Az apáca

Óriási nagy csalódás, szerintem borzalmas volt, és unalmas. Szóval szerintem ha nagyon érdekekel, hajrá. Volt néhány jó ijesztgetős jelenet, de számomra unalmas volt az egész, és csalódás.


Hang nélkül

Szerintem ezt érdemes megnézni. Egész jó lett. Nemtudom mi számít ijesztőnek, mindenkinek más, de szerintem ez sem volt az az ijesztő féle. Inkább olyan, hogy izgultam, mi lesz.


Slender Man

Ez lehet sok lenne neked. Ijesztő részek vannak benne, erre azt értem, hogy sok benne az ijesztgetés.

Ezeken kívül én csalódtam benne. Amennyire vártam, annyira lett maga a történet 1/10 es számomra. Alig látni kedvenc horror karakteremet... És van benne a szokásos hülye tinilányos rész, amely néhol idegesítő... + menjünk bele a veszély közepébe rész is van benne, de kinek mi tetszik. Amúgy.lehet ezt sem ajánlom, de ha érdekel, nézd meg szerintem.


És eljött egy kedvencem.

AZ

Személy szerint nagyon tetszett. Szimpatikusak a színész gyerekek, tetszett maga a főgonosz is. De ebben is volt ijesztgetős rész és szerintem baromi jók lettek :D ajánlom


A többit nem láttam, de személy szerint ha a helyedben lennék megnézném az összeset. Nem fogsz rosszat álmodni :D Anno én az Átok, A kör és a Vaksötét című filmektől szenvedtem alváshiányban, plusz Az egészség ellenszere és Anyám! Című filmektől "szenvedtem kisebb megrázkódtatást

Anyám!-hoz1 visszatérve, szerintem tele van unalmas jelenetekkel. Ez nem az én ízlésemnek megfelelő. Viszont ijesztő jelenet nem sok van benne, inkább... Hogy is mondjam... Undorító (?)


Írd meg majd melyiket nézted meg és mennyire tetszett :D

2019. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En kb hipererzekeny vagyok amikor horrorfilmekrol van szo, lampaval alszok, de az Az-t vegigrohogtuk a moziba barataimmal, szerintem nagyon gyenge
2019. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Az nagy ijesztései nevetségesen túltolt CGI-on alapulnak, de fogjuk rá, hogy rendben vannak, ettől még nézhető egy nem horrorhoz szokott ember számára is.

A Valami követben nem volt sok jumpscare, ha jól emlékszem, semmi olyan, amit ne tudnál megemészteni.

A Hívatlanok 2. pedig egy borzalmasan unalmas, erőltetett film, meg sem közelíti az első részt, nincs benne semmi ijesztő, nem is ajánlanám megnézésre. ( Persze ez szubjektív vélemény és én, mondjuk, hozzá vagyok szokva a horrorhoz.)

2019. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 alreg ***** válasza:
A mother! egyáltalán nem rémisztő, inkább érthetetlen, ha néző nem áll készen a dekódolására. Mivel végig szimbólumokkal mesél, ezért nem Jennifer Lawrence és Javier Bardem karaktereiről szól, hanem jóval elvontabb fogalmakról. Nagy hiba volt anno a horror, vagy akár a thriller kategóriába sorolni. Ez egy "művészfilm".
2019. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!