Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen japán doramát/ani...

Tudtok ilyen japán doramát/animét ami yaoi/shonen ai?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy nincs kifejezetten uke meg seme, úgymond "egyenrangúak". (Remélem értitek :D)


Vagy pedig tanár diák shonen ai/yaoi


Esetleg még olyan, hogy van egy "rossz" fiú, aki beleszeret egy jóba.



2019. jan. 18. 02:34
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Tanar diak: Hitorijime my hero

Hat egyenranguak, hmm. Ilyet nem igazan tudok, ahol nem lehetne latni, hogy melyik melyik, nincs egyertelmu utalas, de ha gondolod, nezd meg a Yarichin bu-t, ott mindenki minden.xDD

Aztan meg ajanlom neked: Dakaretai otoko ichi-ni seyuu(egy reszben tanar diakxd)

Valamint a spirict pact animet. Az utobbi nem a legjobb tortenetbe, nekem nehol zavaros, de annyira cukiiiik:DDD

Banana fish: rossz fiu a joba. Hat eleg shounen ai szagu, de itt igazabol mindent meg lehet magyarazni, hogy az nem is ugy. De amugy megeri megnezni szerintem.

2019. jan. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szis :) Advance Bravely - Bár nem japán, hanem koreai de megvan már feliratosan és bromance
2019. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dakaretai Otoko Ichii Ni Odosarete Imasu - yaoi
2019. febr. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudtam, hogy Te is rajongó vagy ;)

Bizony... neked írtam ! ;)

De azt úgyis tudod ! ;)

2019. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!