Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani ilyen kdoramát?

Tudtok ajánlani ilyen kdoramát?

Figyelt kérdés

Történelmi, kosztümös, romantikus koreai sorozatot keresnek

Amiket eddig lattam es nagyon tetszettek: moon lovers

Empress ki

Szoval valami ilyesmit helyes ferfi foszereplo nem hatrany



2019. jan. 18. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
100 days my prince
2019. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia! Az Empress ki az verhetetlen! De tudok ajánlani egy párat. Ilyen új fajta a King Loves. De vannak olyanok amik vannak magyar szinkronnal is. Ilyenek a Királynő egy hétre, A fény hercegnője, A királyi ház titkai, A koronaherceg. A King Loves, a Királynő egy hétre és A fény hercegnője újabb kdramak, ezért ezekben nagyon helyesek a férfi főszereplők. De a régebbiekre sem lehet panaszom.
2019. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hwarang

Ruler: Master of the Mask

Moonlight Drawn in Clouds

Gu Family Book

Faith

SungKyunKwan Scandal

Mr. Sunshine

Jackpot

The Crowned Clown (ez még most is fut)


Bridal Mask (ez már a japán megszállás idején játszódik ellenben a többivel, de ezt is nagyon ajánlom)

2019. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 ú, a Bridal Mask brutálisan jó, tegnap fejeztem be. Bár a kérdező gyanítom nem ilyenre gondolt, hanem olyanra, ami régebben játszódik és tradicionális koreai öltözéket viselnek benne, a Bridal Mask már az 1930-as években játszódik. Viszont én is csak ajánlani tudom, mert valami eszméletlenül zseniális, a cselekmény is, és a színészi játék is. Joo Won-ba meg egyszerűen szerelmes lettem.😍

Szóval kérdező, szerintem mindenképp nézd meg.

2019. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 igen azért is írtam külön,mert az nem olyan. De igen, iszonyat jó és tényleg megéri megnézni, pedig annak idején én (is) félve kezdtem bele. :D (nem csodálom hogy szerelmes lettél JooWon-ba, valami zseniálisat alakított)
2019. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a válaszokat❤

Sajnos en is ugy erzem hogy az empress ki lekorozhetetlen😅😅😅 de végül letettem arról hogy történelmi legyen, és elkezdtem egy másik ji chanwook sorozatot, a healert. És imádom😍 még előtte próbálkoztam a hwaranggal, de valamiért folyton kirekesztettnek éreztem benne a csajt ugyhogy abbahagytam, és a king lovest is elkezdtem, az tetszett, tulajdonképpen nem is tudom miért hagytam abba😅😅😅

Egyébként ti kínai sorozatokat is néztek? Én majdnem végignéztem a the kings womant és az is nagyon jó sorozat😍😍

2019. febr. 3. 10:06
 7/7 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.

A Hwarangnál nekem is volt egy kis részem ami ezt érezte,de valahogy túl lendültem azon.

Kínai sorozatok közül eddig kettőt láttam az Ice Fantasy-t és a My Amazing Boyfriend-et. Illetve van egy csomó amit megakarok nézni,de valahogy a koreaiak mindig győznek és azokat nézem végül meg.:"D

2019. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!