Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem adják el a Szilmaril...

Miért nem adják el a Szilmarilok jogait hogy megfilmesítsék?

Figyelt kérdés
szerintem még nagyon sok potenciál van ebben az univerzumban amit bővíthetnének filmekben, pl. Sauron eredet története vagy pl Morgoth története
2019. jan. 18. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te akárkinek odaadnád a felmenőid szellemi termékeit?
2019. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Anyámat is eladnám, ha vehetnék rajta kaját.
2019. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Ez van, valakinek a kaja többet számít.

De nekem nincsenek ilyen könyveim.

És a gyakorisoknak sincs.

Tök nem valós az, hogy itt választ kapsz arra, hogy Ő mit gondol.

2019. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szívesen látnám filmen a Szilmarillokat de nem vagyok telhetetlen.
2019. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azok után amit A Hobbittal műveltek, még kérdés, hogy miért nem adja ki Christopher a jogokat? Nem szeretné, ha hollywoodi blockbuster szintre legyen lebutítva egy ilyen szép és összetett mitológia.

Amúgy meg lesz most a sorozat, ami a Másodkorban fog játszódni, valószínűleg az Akallabeth lesz benne, Numenor bukása. Szóval ez a Sauronos vonal egészen reálisnak tűnik, és onnan a további évadokban elég sokáig eljuthatnak, akár tényleg Szilmarilok sorozat is lehet belőle... Csak el ne szúrják ezt is. Bár itt nem lesz Peter Jackson, szóval bizakodó vagyok egyelőre.

2019. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!