Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem van ez így?

Csak szerintem van ez így?

Figyelt kérdés
Csak szerintem a Star Wars "rajongók" rontják el az egész SW-ot?Kezdve a Baljós árnyaktól Az utolsó Jedikig. Én azt nem tagadom hogy azért volt egy pár elég nagy hiba a forgatókönyv íróktól is,de szerintem nem ők teszik tönkre ezt az egészet hanem a "rajongók". Mint pl.Kelly Marie Trant zaklaták és a Jar Jart játszó színészt is,sőt neki még az öngyilkosság is megfordult a fejében,pedig akkor még nem is volt Instagram,Twitter stb. És amit én még nem értek...Mi a bajuk a rajongóknak a Porgokal,alig szerepeltek 6-7 percet! Na és ha a Disney szerez egy kis plusz bevételt?Hol fáj az nektek? Aki megveszi,megveszi,aki nem akarja nem kényszeríti rá senki.Szóval szerintem a rajongók teszik tönkre a SW-ot és nem a készítők. Persze nekem nincs semmi bajom a többi meg nem említet részekel,én tulajdonképpen mind1 filmet nagyon szeretem csak nem tudom megérteni egyes rajongókat...

2019. jan. 19. 10:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%

Tehát nem szabad kritizálni valamit, csak mert Star wars?

Én ugyan az egészet utálom, a legtöbb részt nem is láttam, de az szinte biztos, hogy nem a rajongók teszik tönkre. Nem ők írják a forgatókönyvet, nem ők rendezik a filmeket.

Eléggé kifordított logikád van. A Disneynek kéne megdolgoznia azért, hogy az emberek szeressék a munkájukat. Nem pedig a rajongóknak kell feltétlenül szeretni azt, ha bármilyen Star wars jellelet ellátott moslékot leraknak eléjük.

És ez ma már nem csak a Star wars esetében van így. Nincs film, sorozat, játék, ami ne ilyen szemlélettel készülne. Egyszerűen összedobnak valami silány értékű végterméket, ami csak azért van, hogy pénzt, pénzt, pénzt zsebeljenek be. Utána felháborodnak, ha ez az embereknek nem kell.


A normális rajongóknak szerintem ott fáj ez, hogy ezek után a Disney (vagy más ilyen) azt szűri le, hogy minimális energiabefektetéssel, egy darab szarért is odaadják a pénzüket a zombi rajongók, akik csak azért szeretnek valamit, mert "star wars". És utána már csak ezek is készülnek.

Ha pedig ez valakinek nem tetszik, akkor miért ne kritizálhatná?

2019. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
*jellel
2019. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#1 Én nem azt mondtam hogy csak azért mert Star Wars szeretni KELL. De az a hejzet,hogyha egy Star Wars film nem tetszik a rajongóknak akkor azonal képesek eltörölni az összes pozitívumot és csak és kizárólag a negatívumokra figyelnek. Persze aláírom hogy azért volt jó pár hiba amit az írok is elégé elrontottak,de ez akkor sem azt jelenti hogy máris zaklatni kell egy színészt/nőt. És még továbbra sem értem hogy hol fáj az bárkinek hogyha van egy kis plusz bevétele az x cégnek? Meg,mi az hogy "minimális erőbefektetésel...",ha nem tudnák akkor elmondóm hogy ez NEM igaz,Az utolsó Jedikben 2× annyi munka volt mint a többi SW filmben.
2019. jan. 19. 13:20
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

,,..Mi a bajuk a rajongóknak a Porgokal,alig szerepeltek 6-7 percet!"


A porgokkal pl senkinek nem volt semmi baja. Másrészt a színészzaklatások száma nem reprezentálja a SW rajongókat, a SW "rajongók" ezredszázaléka nem kezdte el twitteren zaklatni Kelly Marie Trantet, a SW fanok közül SENKI nem a Jar Jart játszó színészt szidta, hanem Jar Jart, mint karaktert, amiről nem a színész tehet, hanem ebben az esetben pl Lucas. Az ő szereplése pl a Baljós Árnyak egyik problémája, de emellett az a film ezer sebből vérzik, ami egy SW esetében elfogadhatatlan, és az emberek nem fognak tapsolni a moziban attól, hogy kivetítenek egy sz**rt amire rá van téve egy Star Wars logó.

Az előzmény trilógia vérbeli SW volt, viszont tele volt nagyobbnál nagyobb hibákkal, baklövésekkel, olyan szintűekkel, amik acceptálhatatlanok a rajongók szemében. Ez az új trilógia közelebb visz hangulatban az eredetihez, viszont az univerzum teljes lesüllyesztése, lealacsonyítása zajlik, ami nyilván nem tetszik a rajongóknak - emellett azok a filmek is tele vannak rendezői hibákkal, tele van hulladék vagy irritáló karakterekkel (Poe, Rey, Rose).. Ha egy filmben összesen EGYETLEN EGY karakter van, aki valamennyire ki van dolgozva, akinek úgy van egy 3 sorosnál picit összetettebb jelleme, és rajta kívül az összes karaktert szinte csak utálni lehet, az nem valami jó.

A rajongók csak egy igazi SW-t várnának, egy olyat, ami nem vérzik annyi sebből, mint az előzmények, és nem annyira egyszerű, és "utálható" mint az új.


(Abbahagyom mostmár az új filmek folyamatos kritizálását amúgy, mert úgy tűnhet, hogy gyűlölöm ezeket a filmeket, pedig egyáltalán nem így van)

2019. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hát így most ezt az egészet elolvasva rájöttem hogy izlések és pofonok.Nekem tetszik neked nem ez van...De amúgy az eredeti trilógia mitől volt jobb mint a mostani?
2019. jan. 19. 13:35
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

pl. csak az ilyenek miatt jobb az eredeti

https://www.youtube.com/watch?v=PE2at2Wo9sU

ebben a videóban sikeresen bemutatja a készítő, hogy milyen lett volna ha az első Csillagok háborúját már a "Mary sueság" jegyében csinálják meg, meg amitől Rey szenved.


és kérlek ne kezd el magyarázni, hogy de Luke bezzeg meg amúgy bezzeg, az új filmek egyszerűen trehányul vannak megírva rossz karakterekkel, erőltetett történettel, már másutt leírtam, hogy már az alapfelállás is hiteltelen a semmiből feltámasztott új birodalom, ami csak úgy lett (majd írunk egy regényt azt' majd megmagyarázzuk szellemében) és a viccé züllesztett köztársasággal (majd erről is írunk egy regényt), innen kezdve, hogy Rey egy Mary Sue vagy úgy általában az egész Utolsó Jedik, amiről órákon át lehetne okádni a szemetet, na mindegy...

2019. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Figyelj. Nekem tetszik,ha neked nem,nem kell nézni és ennyi. De tulajdonképen A Birodalom visszavágban is ugyan annyi hiba van,csak nem annyira látszik.

Ismertető: Az első Rend a Biirodalom hamvaiból támadt fel.

2019. jan. 19. 15:26
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

,,A Birodalom visszavágban is ugyan annyi hiba van,csak nem annyira látszik."


Mi? Ezt kifejtenéd? :D


Az eredeti trilógia az egész filmet mint művészeti hordozót megreformálta. Konkrétan új korszakot teremtett - azért ehhez ne hasonlítsuk már az új filmeket.

2019. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
A TLJ fanboy válaszoló még mindig nem tudott belenyugodni, hogy mennyire sokan utálják a filmjét. Pedig már eltelt egy év, én magam részéről egy fostalicskának tartom az imádott művet továbbra is csak már nem szeretek beszélni róla.
2019. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Ó,fejtsem ki?Jó!

1.Mindenki azon patog hogy nem derült ki senkiről semmi.Miért? A Birodalom viszavágban kiderült bármi is Darth Vaderről és az Uralkodóról(azt hiszem nagy betűvel kell írni,de ha nem sorry).Minden az előzmény trilógiából derült ki,és nem az eredetiből.

2. Nem kaptak a rajongók új bojgokat.Miért? A Birodalom viszavágban annyi új helyet,állatfajokat kaptak?Kaptak egy felhő várost(bocs,most hírtelen nem ugrik be a neve) és a Dagobát és kb ennyi.A TLJ-ben kaptunk egy kaszinót ahol rengeteg állatfajt látthatunk különböző hejekről és most nem a nyúlóra vagy mi a fenére gondolok,mert nekem sem tetszet az a kis mentőakció...Ott volt az a sóbojgó és Luke "búvóhelye".

Most hirtelen ennyi jutott az eszembe de ha akarod megnézem mind a két filmet. Persze félreértés ne esék nincs problémám a Birodalom viszavágal,de nem értem hogy miért Istenítik az egekbe(Nekem személy szerint a Jedi visszatér a kedvencem) és főleg azt nem értem hogy miért hasonlítják őssze a TLJ-vel,hiszen nem Lucas írta és RJ-nak főleg nehéz helyzete volt hiszen nem is ő írta az első részt.

2019. jan. 19. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!