Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe egy skizofréniáról/e...

Youbehating kérdése:

Mi a címe egy skizofréniáról/elmebetegségről szóló filmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Keresek egy filmet, amit még nagyon régen láttam a Filmboxon. Többször próbáltam utánajárni de azóta sem sikerült megtalálni.

A történetnek is csak részleteire emlékszem sajnos, de megpróbálom elmagyarázni a fő témát, hátha valaki látta és emlékszik rá, vagy rémlik neki..

A filmben egy 30-as éveiben járó, pszichés zavarokkal küzdő férfi játszik, aki beteg édesanyját próbálja gondozni. (A színésznek szőke, göndör haja van) Gyógyszerezi, kaját visz neki stb. Meg akar felelni a feladatnak, de ez természetesen nem megy neki, türelmetlenül kezeli az egész helyzetet a férfi. A végén már az édesanyja ápolóit sem engedi be a házba. Egyre agresszívabb lesz.

A film különlegessége, hogy amikor a férfi teljesen kifordul magából, akkor mindig egy ijesztő zene kezdődik, és a kamera az ő "fura" mozdulataival együtt mozog. Azt látjuj amit a férfi.

Bocsi, de nagyon nem tudok magyarázni..:D

Azért szeretném megtalálni, mert emlékszem nagyon rossz értékelést kapott, viszont nekem tetszett és szeretném újra megnézni, hogy tényleg rossz, vagy én vagyok túl elvont.

A HOZZÁÉRTŐK válaszait előre is köszönöm! :)



2019. jan. 19. 16:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!