Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Hol találom meg a K9-et (lent) magyar szinkronnal?

Nem rendőrkutyás filmre gondolok. Ez egy robot kutyáról szólt aki űrlényekkel harcolt(Egy Doctor Who spinoff ha ez segít), és a Disney-n ment 2010-ben. Sok helyen megnéztem már de csak angolul találtam meg.

Keress kérdéseket hasonló témákban: sorozat, Disney, sci-fi, spin-off, Doctor Who spinoff

jan. 21. 15:38  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok mondani olyan filmeket amelyek elérhetőek még alámondásos szinkronnal?
Az Elit alakulat (Band of brothers) magyar szinkronnal rendelkező dvdt hol tudom beszerezni?
Szólíts a neveden című film magyar szinkronnal nincs fent valahol?
Charmed 2018! Mikor lesz magyar szinkronnal a tv-ben?
A Z, mint Zombi c. sorozat 5. évada mikor fog magyar szinkronnal megjelennik?
Az Elit játszma (Molly's Game) miért nem jelent meg magyar szinkronnal?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!