Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Laminált Mozi plakátokat,...

Adam1c1 kérdése:

Laminált Mozi plakátokat, posztereket rendelni hol lehet?

Figyelt kérdés
europosters-hu -t ismerem, de nekem régi klasszikus filmek plakátjaira volna szükségem. Olyanokra mint pl A bárányok hallgatnak, Halálos fegyver, Esőember, Rocky, Mátrix. és néhány zenés poszter: Tina Turner, Michael Jackson.

2019. jan. 23. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendelni, nem tudom, hol lehet.

De, ha a netre beírod, hogy például "halálos fegyver moziplakát"

( [link]

Akkor, kifog adni egy csomó plakátott, abból kiválasztod a neked tetszőt, letöltöd, rárakod egy penire és elviszed egy nyomdában, ahol kibírják nyomtatni, bár milyen méretbe.


Ugyan, ezt a többivel is megcsinálhatod. Olcsóbban fogsz kijönni, és ugyan azt a minőséget kapod vissza.

2019. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel próbálkoztam én is, de nagyon kis felbontásúak a képek. találtam olyan webhelyet, ahová be tudom küldeni a képeket, és kinyomtatják, előhívják, lelaminálják nekem, de az alacsonyabb felbontás nagyon bekorlátozza a méretét. Szóval ezek az 500 x 800 -as felbontások nekem nagyon kicsinek tűnnek. Nem tudom alkalmasak e bármire.
2019. febr. 18. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Van, olyan alkalmazás, amit használhatsz 1 hónapig ingyen képek felnagyítására. Most, nem jut eszembe a neve, de ha eszembe jut megírom.

Nekem sokat segített.

2019. febr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

PhotoZoom

Photoshop


[link]

-- ezzel a programmal, csak képeket nagyobbítottam és élesítettem, eggig, de egy próbát megér..



[link] --- (ezt, most találtam)


Most ennyi jutott az eszembe..meg, amit találtam.

Remélem segítettem.

2019. febr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!