Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek a kedvenc netflixes...

Melyek a kedvenc netflixes sorozataitok?

Figyelt kérdés

#sorozat #Netflix #and chill
2019. jan. 23. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

House of cards (5 évadig)

Bojack Horseman

Hounting of hill house

Black mirror.

2019. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Back Mirror

Everything Sucks!

Narcos

2019. jan. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Seracco ***** válasza:
59%

Daredevil

The Punisher

Stranger Things

Plusz a Lucifer mert a Netflix-en fog folytatódni.

2019. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
64%

En nagyon finnyás vagyok ha sorozatok tol van szo de ezek díjat nyerhetnenek:

Riverdale

Stranger things

ON MY BLOCK

Big mouth

Sabrina(Chilling adventures of Sabrina)

PLL

Atypical

You get me

Instable

2019. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
68%

Riverdale, Stranger things, You, 13 reasons why

Most szeretném nézni ezt az új (?) sex education címűt is. Eddig nem csalódtam.

A PLL-t egy ideig néztem (ez is netflixes? láttam, hogy fent van, de én nem tudtam, hogy az), de nekem túl hosszúra nyúlt, így egyszer megelégeltem és abbamaradt :(

2019. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

SPOILER


Elkezdtem a Punishert az itteniek alapján. Magyarázza már nekem meg valaki, hogy s1e10, ha egy rajta ütésben profi Harcosok ellen küzdök, mint rendvédelmi szerv, miért akarok egyedül, erősítés és biztosítás nélkül közel kerülni egy ellenfélhez, aki fel van fegyverezve?


Ha a hacker srácot egy napig szivatom, hogy ellenőrizzem, mert nem bízok benne, miközben a csapatomból spiclik kerültek ki, miért gondolom, hogy a régi csapatomból a cimbi egyből megbízható lesz?


Ez valami Marvel logika?

2019. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A Sex Education-be kezdj bele, nagyon jól sikerült.
2019. jan. 27. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Supernatural

Merlin

Breaking Bad

Trónok Harca

Hannibal

South Park

Az ifjú pápa

Dexter

A szolgálólány meséje

Felhőtlen Philadelphia

Lost

Mr Robot

Doctor Who

Doctor House

The Crown

2019. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Megnéztem a SexEd-et.

Hatalmas klisé. Fantasztikus hazugság az egész. De mégis jó. A történet unalmas. A szereplők túl játsszák magukat. A mindenki dugni akar - legnagyobb kamu a világon. De a pszichológiai dolgok, ami mögötte vannak jópofák. A jellemfejlődés ügyes. A karakterek klisések és mind egy irányba tartanak, ami a társadalmilag elvárt, a kiszámítható. Ez iszonyatosan bosszantó. De legalább tartanak valamerre. Punisher-ben 0 alatt volt a jellemfejlődés. Ugyanis visszafejlődtek.


Legfontosabb, ami miatt mégis csak zseniális: ledönti a határokat a mítoszokat, a tabukat a szex körül. Felszabadít és megmutatja, hogy a szexterápia fontos és már korai kapcsolatokban is gondot okoz az, hogy nem képesek nyíltan kommunikálni a felek a szexualitásukról. És megmutatja, hogy az őszinte kommunikáció és a MÁSIKRA VALÓ ODAFIGYELÉS mennyire fontos.


SexEd - Nem nézném meg még egyszer, de érdekes volt és végig pörgettem. Jó volt látni. Voltak benne jó jelenetek. Szolid 6/10.


Na most megyek és felvágom az ereimet.

0%.

2019. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Riverdale, PLL és még jó pár sorozat, amit itt említetetek, nem netflixes.


Nekem egyébként a Stranger things, 13 reasons why, és a You (bár ez eredetileg nem volt Netflix Original)

2019. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!