Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Végtelen háború/Thanos: Mi...

Végtelen háború/Thanos: Mi van ha a csettintés pillanatában az univerzum lakossága páratlan? Akkor hogyan felezte meg Thanos őket?

Figyelt kérdés
Valakit félbevágott? Vagy eggyel több vagy eggyel kevesebb ember halt meg mint a fél lakosság?

2019. jan. 25. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó. Rég röhögtem már egy kérdésen.


Egyébként nem hülye a kérdés csak értelmetlen. Valószínűleg hogy mint kérdezted "eggyel több vagy eggyel kevesebb ember halt meg mint a fél lakosság". Ennyi.

2019. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És mivel csak a földön több száz ember hal meg vagy születik meg mpként. Így feltételezhetően milliós nagyságrendre nő ez az arány. Így érdekes lehet ez a felezős téma.


Én inkább arra lennék kíváncsi hogy mivan ha egy terhes anya beletartozik abba a bizonyos félbe. Akkor a magzat megszületik vagy ő is eltűnik. És ennek a fordítottja megtörténhet? Hogy csak a magzat tűnik el?

2019. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bekamuzta, igazából pár szervilis haverját hagyná élve kb, azokat is csak ideig-óráig valószínűleg. Amíg fut a terv, addig kell ez a kis blöff az önállóbbak féken tarthatóságához.
2019. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Thanos nem aggódott emiatt nem okoz nagy fáradalmat neki +1 áldozat..
2019. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!