Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Soy Luna 3. évadában miért...

Vinkó Márton kérdése:

A Soy Luna 3. évadában miért nincsenek a Blake-ben játszódó jelenetek?

Figyelt kérdés
Csak annak a külterén vannak mindig, de erre nem indok az, hogy már sokan nem járnak oda közülük.

2019. jan. 25. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért nincsenek bent játszódó jelenetek, valószínű tényleg azért, mert a szereplők több, mint fele nem jár oda, de az is lehet az oka, hogy a cselekménynek már semmi köze az iskolához. Míg az 1. évadban fontos volt az év végi vizsga, a 2-ban meg az, hogy Ámbarék végeznek, a 3. évadban már nincs olyan cselekményszál, ami a tanuláshoz kötődne. Kár, mert nagy kedvenceim voltak azok a részek, mikor Matteo segített Lunának az év végi feladatban 😊
2019. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, mondjuk ez igaz, de ettől még azért lehettek volna bent dolgokat, meg ilyesmi, de így is egy picikét azért túlzásnak tartom, mert ez nem azt jelenti, hogy csak odakint játszódhatnak (mármint ott történő megbeszélések meg ilyesmi, odabent is játszódhatnak ettől még) és gondolom te is erre utalsz, hogy te se nagyon érted.
2019. jan. 26. 00:20
 3/4 A kérdező kommentje:
jav.: bent jelenetek (nem "dolgokat, meg ilyesmi", azt csak elfelejtettem kijavítani XD)
2019. jan. 26. 00:22
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként meg szerintem lehetett volna benne egy hasonló iskolás történetszál, (és ez csak most, hogy mondtad, tudatosult bennem) mert amúgy részben úgy ültem neki a 3. évadnak, hogy érdekelt, hogy mit hoznak ki ebből az iskolai koncepcióból, (hogy milyen így, hogy már sokan nincsenek ott és szerintem ebből is ki lehetett volna hozni valamit) de mint az mostanra kiderült: az égvilágon abszolút semmit! (ez amolyan megúszós módszer volt szerintem) Például a bentmaradt lányok végzését vagy ilyesmi (ahogy még pár másik dologgal kapcsolatos történetszálat pl.: Gaston visszatér és ennek a happy end-jét, mert Eric elég utólagosnak tűnik Nina szerelmének; meg ilyesmik) és ennek bevonásával is akár ki jöhetett volna a 80 részes évad, (mert mások is panaszolták, hogy ez csak 60 részes lett) amilyen hosszú az 1-2. évad is volt és akkor ez is egy egésznek érződne és nem lenne ilyen sietős és összecsapott, mint ahogy ezt is említették mások. (és meg lett volna kicsit jobban az 1-2. évad feeling-je is emellett) Szóval így utólag ezt is kicsit sajnáltam. (Egyébként ritkán szeretném, hogy filmben/sorozatban sulis szál legyen, de jelen esetben ez a helyzet)


És valóban az első két évadból bizonyos cselekményszálakat, amik legtöbbjét szerettem is, kivettek és/vagy háttérbe szorítottak, szóval ezért sem tudom a harmadikat, mondjuk a 2. évadnál jobbra értékelni igazából, pedig elvileg kezdetben ez ígérkezett a legjobbnak és egyébként még így is imádom ezt a sorozatot, de ez akkor is egy kicsit csalódás volt így.

2019. jan. 26. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!