Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A netflixes filmekhez kb...

A netflixes filmekhez kb (általában) mennyi idő után készítenek magyar szinkront?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 22:17
 1/7 anonim válasza:
100%
Kb 2-3 nap alatt fent van a felirat de ez függ a film /sorozat népszerűségétől is.
2019. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyar szinkron nincs a Netflixes filmekhez és egy jó ideig még nem is lesz. Magyar feliratok is ritkán vannak.
2019. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Üres városhoz is van szinkron.
2019. jan. 27. 00:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az üres város nem Netflix film, maximum elérhető a Netflixen. Azt hittem, a Netflix Original filmekre gondolsz. Azok nemigazán kapnak szinkron, a többi film is teljesen véletlenszerű, hogy mi kap és mi nem.
2019. jan. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor rosszul tudtam.

De igen, azokra a filmekre (vagy akár sorozatokra) gondolok, amik csak a Netflixen jelentek meg, moziban nem.

2019. jan. 27. 01:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, az Upgrade az Netflix Originals igaz? Mert ahhoz készült szinkron, csak ezt azért furcsálom mert nem találkoztam ezelőtt szinkronos Netflix filmmel, vagy tévedek és nem Original?
2019. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Upgrade nem netflix original.

Azoknál a filmeknél a plakáton is rajta van a netflix logó

2019. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!