Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csillag születik filmben...

A Csillag születik filmben Bradley Cooper miért ölte meg magát végül?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a csaj menedzsere megmondta neki hogy ha nem tud leállni a piával meg a drogokkal akkor inkább ne legyen a csaj közelében mert teljesen hazavágja a karrierjét. Amikor megy a végén a koncertre előtte ugye megint bevesz valamit és gondolom rájön hogy sose fog leállni ezért inkább megöli magát. Nekem ez jött le a sztoriból.
2019. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a karrierjét féltette a pasi. A nő menedzsere csak rávilágította arrra, hogy csak kolonc a nő nyakán, és veszélyezteti a karrierjét, ha újra visszaszokik . Abban egyetértek, hogy rájött arra is, hogy nem tud lemondani végleg az alkoholról, és a drogokról. Jobban szerette a nőt, mint saját magát, és azt szerette volna, hogy a nő tovább folytatja a karrierjét, de nélküle.
2019. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Köszi, poéngyilkos. Készültem megnezni...
2019. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Minek kattintottal akkor ide te agyoniskolazott
2019. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Kösz a spoilert! Rendes tőled. Légy szíves írj le ide 3 filmet amit nem láttál de érdekel, hogy visszaadhassam a kölcsönt.

4-es: nem tudom feltűnt-e hogy a kérdés címe maga a spoiler, így nem kellett hozzá idekattintani, a filmes kategória böngészése is elég volt hozzá. Ilyenkor illene legalább a kérdés legelejére nagy betűkkel kiírni hogy spoiler, vagy úgy megfogalmazni a kérdést hogy "Miért ez történt ebben a filmben/Miért tette ezt ez a karakter" stb.

Komolyan mondom törvénnyel büntetném mások szórakozásának a tönkretételét.

2019. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
SPOILER?
2019. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora gyökért, mint a kérdező.
2019. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fájt volna kiírni, hogy spoiler, vagy másképp megfogalmazni a kérdést?
2019. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mekkora spoiler :/
2019. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!